RuyaTabirleri.com

Rüyada Mevlana Görmek

Rüyada Mevlana görmek, rüyayı gören kişinin kendisini mutsuz, hasta ve kötü hissetmesine neden olacak her türlü beladan, musibetten ve sorundan kurtulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı çaresizliklerin son bulacağına ve kişinin sonunda ihtiyacı olan tüm çarelere ve çözümlere kavuşacağına alamet eder. Gözyaşların kurumasına, yaşamın güzelleşmesine, şansın dönmesine ve kısmetin açılmasına işaret ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Mevlana Hazretlerini Görmek

Rüyayı gören kişinin dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, sıkıntılarının biteceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin yaşamına bolluğun, bereketin ve huzurun hâkim olacağına yorulur.

Rüyada Mevlana Türbesi Görmek

Rüyayı gören kişinin kazancının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, düzeninin yeniden sağlanacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yüzünün gülmesine ve rahat bir nefes almasına tabir edilir.

Rüyada Mevlana Celalettin Rumi’yi Görmek

Rüyayı gören kişinin Allah’ın izniyle ve yardımıyla düze çıkacağına, sağlığına kavuşacağına, geniş rızık elde edeceğine, ticarette başarılı olacağına ve böylece rakiplerine karşı büyük fark atacağına delalet eder.

Rüyada Mevlana Resmi Görmek

Rüyayı gören kişinin geçim derdinin son bulacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına ve hayatının adeta güllük gülistanlık hale geleceğine yorulur ve hayırlara işaret ettiği şeklinde açıklanır.

Rüyada Mevlana Şekeri Görmek

Rüyayı gören kişinin kısmet alacağına alamet eder. Rüya sahibinin karşısına pek çok hayırlı fırsat çıkacağına ve kendisinin de bu fırsatları en doğru şekilde değerlendirmeyi becererek, rahatlığa kavuşacağına ve kötü günlerini atlatmayı başarmanın verdiği huzurla tabiri caizse derin bir nefes alarak kendini hafiflemiş ve şifa bulmuş gibi hissedeceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,