RuyaTabirleri.com

Rüyada Mevlana Görmek

Rüyada Mevlana görmek, rüyayı gören kişinin kendisini mutsuz, hasta ve kötü hissetmesine neden olacak her türlü beladan, musibetten ve sorundan kurtulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı çaresizliklerin son bulacağına ve kişinin sonunda ihtiyacı olan tüm çarelere ve çözümlere kavuşacağına alamet eder. Gözyaşların kurumasına, yaşamın güzelleşmesine, şansın dönmesine ve kısmetin açılmasına işaret ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Mevlana Hazretlerini Görmek

Rüyayı gören kişinin dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, sıkıntılarının biteceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin yaşamına bolluğun, bereketin ve huzurun hâkim olacağına yorulur.

Rüyada Mevlana Türbesi Görmek

Rüyayı gören kişinin kazancının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, düzeninin yeniden sağlanacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yüzünün gülmesine ve rahat bir nefes almasına tabir edilir.

Rüyada Mevlana Celalettin Rumi’yi Görmek

Rüyayı gören kişinin Allah’ın izniyle ve yardımıyla düze çıkacağına, sağlığına kavuşacağına, geniş rızık elde edeceğine, ticarette başarılı olacağına ve böylece rakiplerine karşı büyük fark atacağına delalet eder.

Rüyada Mevlana Resmi Görmek

Rüyayı gören kişinin geçim derdinin son bulacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına ve hayatının adeta güllük gülistanlık hale geleceğine yorulur ve hayırlara işaret ettiği şeklinde açıklanır.

Rüyada Mevlana Şekeri Görmek

Rüyayı gören kişinin kısmet alacağına alamet eder. Rüya sahibinin karşısına pek çok hayırlı fırsat çıkacağına ve kendisinin de bu fırsatları en doğru şekilde değerlendirmeyi becererek, rahatlığa kavuşacağına ve kötü günlerini atlatmayı başarmanın verdiği huzurla tabiri caizse derin bir nefes alarak kendini hafiflemiş ve şifa bulmuş gibi hissedeceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mevlana Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Emre (15 Aralık 2014 saat: 14:46)

  Ben İslam Hat ve Motif Sanatçısıyım tuval ve kağıt üzerine hat çizimi yaparım dün gece rüyamda yakın zamanda sipariş ettiğim ve 2 büyük Allah dostuna hediye etmek için niyetlendiğim çalışmalarım için tuval siparişi vermiştim bu tuvaller evimde ve henüz yapmaya başlamadım ben rüyamda o tuvalleri ıslanmış şekilde ve birinin bir kısmında lale , gül yada benzeri bir çiçeğe benzer bir objenin çizildiğini görüyorum bunu görünce çok üzülüyorum ve sinirleniyorum oradakilere ben bunu Mevlana hazretleri için yapacaktım diyorum üzülüyorum çok sonra uzun zamandır görüşmediğim baba tarafından bir akrabamızın kızını gördüm… Sizden yardım rica ediyorum

 2. seval (13 Aralık 2014 saat: 11:39)

  Mevlananın odasının önünde hiçkira hiçkira agliyorum iceri girip oturuyorum kalabalik kocaman kabri var sonra teyzemin yesili kaldiriyor sanki vucudu demir gibi dokunuyorum allahim ev ver esime kadro ver diyprum olacak diyor konusuyorum sonra tam cikarken edimin teyzesi onume geciyor konusurken oglan dileme hayirli degil diyor benim 2 tane kizim varda

 3. alp (10 Aralık 2014 saat: 21:51)

  ben rüyamda bir sır çözüyom sır mevlana tübesinde başlıyor önüme şu bilmece çıkıyor dağın sivri yerinde bekler seni şeytan yazıyor en sivri dağın ucuna çıkıyom sonra şeytan geliyor ve gidiyor önümde kapı beliriyor giriyom bir bakmışım denizdeyim kapı yine beliriyor giriyom mevlana hz bana kuran dersi veriyor

 4. mehmet (06 Kasım 2014 saat: 12:46)

  rahmetli mevlane hz. ile beraber cennetin yolunda yürürken mevlanaya kızdım.bir başka rüyamda konyaspor-karşıyaka maçında 86.dakikada konya 1-0 öne geçti vemaç bitti.bunun üzerine idda bayine gittim.konyaspor galibiyetine bahis yaptım.sonuç konyaspor 86 da golü yedi benim kuponun karizması yerde upuzun yatıyor.ne olacak bu benim halim.kestane kebep lütfen acele cevap saçlarım beyazlıyor.

 5. bilgebanutasdemir (08 Temmuz 2014 saat: 01:02)

  Rüyamda çok eskiden tanıdığim iki kız arkadaşımla konyaya gitmişiz.türbenin yakinlarinda olduğunu duyduğum hayat çesmesinin yanındayız,ben su içeyim diyodum arkadaşlarım iftarı bekle öyle iç diyolar,beklerken resim çektiriyorum.arkadaşlarımı çok uzun süredir görmedim.konyaya da yaklaşik 2 hf önce gittim,çok etkilenmiştim ama hayat çeşmesini görmemiştim.sonra bi yerde resmini görmüştüm.

 6. ceren (21 Haziran 2014 saat: 12:42)

  rüyamda mevlana türbesini gördüm.içi de dışı da çok güzeldi. allah nasıl yarattıysa herşeyi çok da güzel yaratmış.takılarını gördüm,heykellerini gördüm ve bir tane de hazretini gördüm.çok güzeldi. arkadaşlarım diyordi ki mevlana türbesini gören kişi günahsızmış dedi.ben de öğrendim ki mevlana türbesini gören kişiler günahsızdır.mevlana türbesini görmeyenler veya gitmeyenler lütfen gitsin veya rüyasında görsün isterim.
  ben daha 11 yaşındayım,büyüyüncede 25veya26 yaş arası gitmeyi düşünüyorum.in şallh gitmeyenler de tavsiye de bulunurum.

 7. semra (13 Mayıs 2014 saat: 10:53)

  ben rüyamda küs olduğum bi akrabamızın evine misafirliğe gidiyorum orda odanın birine kimseyi almıyolar falan başka bi akrabamızda kadın bana diyoki bu ev mevlana hazretlerinin türbesi aslında ama bunlar gizliyolar falan diyo bende o odaya gidiyorum kapıdan bakıyorum mevlana hazretleri hasta bi yatakta yatıyo ölmemiş onlar bakıyolar orda iki kişi dilleri peltek bişey konuşuyolar ben anlamıyorum küs oldugum akrabamın kızı ben bişey demedim bişey yapmadım sizin kötülüğünüz için ama öyle olması gerekiyo diyip ağlıyo bende ne olması gerekiyo diyip bağırıyorum mevlana hazretleri benim küçük onbir yaşındaki erkek kardeşimi öldürmesini emretmiş o peltek konuşan kişinin birine oda acımış yapamamış bende ağlıyorum bağırıyorum eğer bu Allah ın emriyse anam babam kardeşim feda olsun ama ya değilse diyorum o an mevlana hazretleri kalkıp kardeşinin kalbini ben ellerimle sökeceğim dedi sona erdi sonra rüyam

 8. zülfiye (07 Mayıs 2014 saat: 08:47)

  rüyamda önce bir arkadaşamıma ben mevlana hazretlerine bağlanıyorum diyorum arkadaşım şehir dışında telefonda konuşuyorum sonra evimizde ama çardak şeklinde çardağın içinde çamaşır asılı çamaşırda bembeyaz çarşaflar asılı rüzgarda biraz esiyor sallanıyorlar ben de arada yemek telaşı içindeyim sonra mevlana hazretleri bizim evde ceset şeklinde kızım onun üstüne yatmış ve bende kalk cenazenin üstüne yatılmaz diyorum kalkıyor sonra ceset dirilmeye başladı ve ceset hz mevlanaymış gülerek yerinden kalkıyor benim üzerime geliyor bende bana bir şey yapma diyerek uyandım yorumlarsanız teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,