RuyaTabirleri.com

Rüyada Mevlit Görmek

Rüyada mevlit görmek, rüya sahibinin özündeki iyiliğe ve güzelliğe işaret eder. Rüya sahibi tertemiz ve pırıl pırıl bir kişidir. Bu kişinin içinde zerre kadar kötülük yoktur ve kendisi  herkes için güzel dileklerde bulunan ve insanlık için hayırlı işler yapmaya çalışan kimse olarak tabir edilir. Yaşadığı ve nefes aldığı sürece hayırlı ve iyi şeyler yapmaya ant içmiş, hak yoluna âşık olmuş biri olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Mevlit Okuduğunu Görmek

Rüya sahibinin, insanların nazarında çok özel ve kıymetli bir yeri olduğuna işaret eder. Kişi, büyüğünden küçüğüne herkesin gönlünü kazanmayı ve kalpleri feth etmeyi başaracak kadar güzel ve hayırlı işler yaparak, hem itibar hem de sevgi görecek demektir.

Rüyada Mevlit Dinlemek

Rüya sahibinin yüce gönüllü biri olduğuna tabir edilir. Kişi kimselere benzemeyen, melek kalpli, yardımsever kimsedir ve haberini aldığı her muhtaç aileye hiç düşünmeden yardımda bulunacak kadar eşsizdir. Rüya sahibinin çevresindeki kişiler kendisinin pırlanta gibi bir kalbi olduğunu söylerler.

Rüyada Mevlide Gitmek

Rüyasında mevlide gittiğini gören kişi, hem kendisi hem de çevresindekiler için fayda getirecek işler yapacak, çok kişinin hayır duasını almayı başaracak demektir. Rüya sahibi kendisiyle birlikte pek çok kişinin yüzünü güldürecektir.

Rüyada Mevlit Yemeği Görmek

Helal olan kazanç anlamına gelir. Gönül rahatlığıyla harcanacak ve hile karıştırılmadığı için de bereketli ve hayırlı olacak kazanç anlamına gelir.

Rüyada Mevlit Yapmak

Gönüllü olarak yapılacak bir işe delalet eder. Rüya sahibi içinden gelerek, samimi duyguları ile canı gönülden bir iş yapacak demektir ve bunu bir defaya mahsus değil, hayatı boyunca gerçekleştirecek, Allah katında makbul bir kul olmak için ömrü yettiği sürece güzel işler yapıp, insan sevindirecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: