RuyaTabirleri.com

Rüyada Mevlit Görmek

Rüyada mevlit görmek, rüya sahibinin özündeki iyiliğe ve güzelliğe işaret eder. Rüya sahibi tertemiz ve pırıl pırıl bir kişidir. Bu kişinin içinde zerre kadar kötülük yoktur ve kendisi  herkes için güzel dileklerde bulunan ve insanlık için hayırlı işler yapmaya çalışan kimse olarak tabir edilir. Yaşadığı ve nefes aldığı sürece hayırlı ve iyi şeyler yapmaya ant içmiş, hak yoluna âşık olmuş biri olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Mevlit Okuduğunu Görmek

Rüya sahibinin, insanların nazarında çok özel ve kıymetli bir yeri olduğuna işaret eder. Kişi, büyüğünden küçüğüne herkesin gönlünü kazanmayı ve kalpleri feth etmeyi başaracak kadar güzel ve hayırlı işler yaparak, hem itibar hem de sevgi görecek demektir.

Rüyada Mevlit Dinlemek

Rüya sahibinin yüce gönüllü biri olduğuna tabir edilir. Kişi kimselere benzemeyen, melek kalpli, yardımsever kimsedir ve haberini aldığı her muhtaç aileye hiç düşünmeden yardımda bulunacak kadar eşsizdir. Rüya sahibinin çevresindeki kişiler kendisinin pırlanta gibi bir kalbi olduğunu söylerler.

Rüyada Mevlide Gitmek

Rüyasında mevlide gittiğini gören kişi, hem kendisi hem de çevresindekiler için fayda getirecek işler yapacak, çok kişinin hayır duasını almayı başaracak demektir. Rüya sahibi kendisiyle birlikte pek çok kişinin yüzünü güldürecektir.

Rüyada Mevlit Yemeği Görmek

Helal olan kazanç anlamına gelir. Gönül rahatlığıyla harcanacak ve hile karıştırılmadığı için de bereketli ve hayırlı olacak kazanç anlamına gelir.

Rüyada Mevlit Yapmak

Gönüllü olarak yapılacak bir işe delalet eder. Rüya sahibi içinden gelerek, samimi duyguları ile canı gönülden bir iş yapacak demektir ve bunu bir defaya mahsus değil, hayatı boyunca gerçekleştirecek, Allah katında makbul bir kul olmak için ömrü yettiği sürece güzel işler yapıp, insan sevindirecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mevlit Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Mert (14 Nisan 2014 saat: 12:32)

    Bende mevlitle ilgili rüya görmüştüm ancak ne gibi bir rüya olduğunu tam anlayamamıştım. Merye’min rüyasının başını okuyunca kavrayabildim. Yalnız mevlidi ben okutmuyorum ancak yapılacak olan yemeklere yardım ediyorum. Yani mevlitten önceki hazırlıkları mevlit ortamıyla birlikte görüyorm. Bu mevlit görmekle aynı şey mi? Yorumlara bakılırsa mevlit görmek, mevlit okuduğunu görmek, mevlit dinlediğini görmek, mevlit yemeği yediğini görmek çok güzel şeylere yorumlanıyor. Demek k ibaya hayırlı birşey mevlit görmek…

  2. esmer güzeli ela nur (25 Ocak 2014 saat: 11:23)

    merhaba bu rüyayı dün gece annem, grdü çk gzel şeylere işaret ediyrmş ha bu arada meryemcim bnce mevlit okut çnkü evde okunan mevlite melekler girermş çnkü bnm annem hoca ve mevlit okuyo gzel bşey yani allah yolunda koşmak bir dine bağlanmak iyi sevapta kazanırsın hem şmdiden Allah kabul etsin hayırlı günler.Allah her müslümana nasip etsin bu rüya yorumlarını çok beğendim Allah bizİ yolundan çevirmesin…Allahım sen bize merhamet et günahlarımızı affet.Cennetine girmeyi nasip et.merhamet et bize amiin

  3. Meryem (09 Ocak 2014 saat: 09:29)

    merhabalar.. Ben dün gece bir rüya gördüm ve çok etkilendm.. Rüyamda mevlit okutacak oluyorum ve mevlit yemeği hazırlıyorum. Pirinç pilavı yapıyorum çok büyük bi tencere dolusu, küçük tencerelerede yapıp biriktiriyorum, tavuk didikliyorum üzerine. çocuklara tulumba tatlısı aldırıyorum.. Baya bildiğiniz mevlit hazırlığı yapıyorum.. Sonra aklıma gelen tanıdığım herkesi davet ediyorum.. Uzun zamandır mevlit okutma niywtndeydm aslında lakin bi türlü gerçekleştiremedm.. bana yorumlarsanız sevinirim..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,