RuyaTabirleri.com

Rüyada Mevsim Görmek

Rüyada mevsim görmek, umudun yeniden artacağına, kişinin yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına ve eskisi gibi neşeli, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine alamettir. Mevsim görmek görülen mevsime göre yorumlanmalıdır ancak genel anlamda içinde bulunulan kötü durumların geçici olduğuna, kişiyi üzen sorunların bir süre sonra biterek, yeniden güçlü bir kimse haline geleceğine işarettir. Bu rüya sabırlı olmanın önemine vurgu yaptığı gibi, güneşli günlerin yakınlaşacağını, ancak kişinin başına gelebilecek olumsuz durumlar için de her zaman tedbiri elden bırakmayıp hazırlık yapması gerektiğini işaret eder.

Rüyada Kış Mevsimi Görmek

Kişi kış mevsimi içinde bu rüyayı görürse kazancı düşer ve bir kısım daha artar. Sıkıntılar azalır ve hastalıkla uğraşanlar için de iyileşme söz konusu olur. Başka bir mevsimdeyken kış mevsimi görmek ise hayra yorulmaz ve ani baş gösterecek bir hastalığa, beklenmeyen, geçmişten gelen bir borca, gelirin düşmesine ve sıkıntılı bir psikolojiye işaret eder.

Rüyada Yaz Mevsimi Görmek

Mevsimi içinde yaz görmek çok sevinçli haberlere ve bekar kimseler için düğüne, çocuklarını evlendirmeye, eğitim hayatından başarı ile mezun olmaya ve sağlıklı bir hayat sürmeye delalettir. Mevsimi dışında yaz görmek ise, kişinin bunaldığını, kendisini sıkan, üzen, olay ve kişilerden uzak kalmak istediğini, değişiklik yapacağını ve gerekirse uzak ülkelere veya şehirlere gideceğini bildirir.

Rüyada Sonbahar Mevsimi Görmek

Genellikle hüzün verici bir olaya şahit olmak, bir yakını kaybetmek, ayrılık yaşamak ya da gurbete gitmek anlamlarına gelir. Kişiyi hüzne salacak gelişmelerin, hayatın bir süre boyunca aynı monotonlukta ilerleyeceğinin işaretidir.

Rüyada İlkbahar Görmek

İlkbahar aşırı düş kuran rüya sahibinin her zaman ayaklarının yere basmaması sonucunda ticari bir itibar kaybı ile karşı karşıya kalacağını ancak bu durumu dahi sakin bir şekilde karşılayacağını, ideallerinden vazgeçmeden hareket edeceğini bildirir.

Rüyada Mevsim Görmenin Psikolojik Yorumu

Mevsim görmek yenilenmenin, kişinin ruhani boyutta değişiklikler içinde olduğunun, ayakları üzerinde durmak için her türlü engeli aşmak ve güçlükleri yenmek için gerekli olan dayanma gücünü kendisinde bulduğunun işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!