RuyaTabirleri.com

Rüyada Meydan Görmek

Rüyada meydan görmek, saklanan bazı duyguların açığa vurulması demektir. Özellikle platonik bir aşk yaşayan rüya sahibinin, kalbini çelen kişiye karşı duygularını açacağını ve karşılığında çok olumlu cevaplar alacağını bildirir. Bu rüya aile içinde saklanan bir durumun açığa çıkması sonucunda bazı kırgınlıkların oluşacağını fakat rüya sahibinin anlayışı ve şefkatli tutumu sayesinde durumun çok fazla sürmeyeceğini de tabir eder. Açık sözlü dostlar sayesinde kişinin yanlış hareketlerden uzak duracağına ve kendisini çok daha iyi bir seviyeye getireceğine, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine de alamet eder.

Rüyada Meydan Okumak

Kişiye karşı birlik oluşturan düşmanlara karşı dimdik duran rüya sahibinin, çevresinin desteği ile beraber kötü niyetli kişilerin oyunlarını bozacağına ve hak ettiklerini alacağına işarettir. Para kaptıran veya maddi anlamda kişiye zarar veren kimselere karşı dava açılacağına ve müspet sonuçlar alınacağına da alamet olan rüya, güçlenmek ve iktidar sahibi olmak şeklinde de yorumlanır. Akrabalar içinde baş gösteren çekememezlik, kıskançlık gibi durumlarda kişinin gereken sözleri sarf ederek herkese haddini bildireceğine, hakkını yedirtmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Meydan Savaşı Görmek

Düşmanların birbirine düşeceğini gören rüya sahibinin, doğruluğunu koruyarak bu sıkıntıdan tertemiz bir şekilde sıyrılacağını, başkalarının kara çalma planlarının bozulacağını ve kimsenin kendisine zarar vermeyeceğini gösterir. Bu rüya iş alanında başka firmalar veya şahıslar ile münakaşa içine girmek veya rekabetin artması olarak da değerlendirilir. Kozların paylaşılacağı bir döneme girileceğini ve kişinin zaferle sonuçlanan bir mağlubiyete sahip olacağını da ifade eder.

Rüyada Meydan Görmenin Psikolojik Yorumu

Korkularının hayatını çekilmez hale getirdiğini düşünen rüya sahibinin bu durumdan kurtulmak için yardım almaya niyetleneceğini, kendisini değiştirmek ve olumsuz yanlarını törpülemek için gayret sarf edeceğini, yakın arkadaşları ile görüşerek onlardan destek isteyeceğini işaret eder. Meydan aynı zamanda kişinin ailesine karşı olan mesafesini de simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!