RuyaTabirleri.com

Rüyada Meyhane Görmek

Rüyada meyhane görmek, çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, işlerinin her zaman çok iyi bir şekilde devam edeceğine, hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, hayal ettiği herşeye kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden ve çok büyük sıkıntı çekmeden ulaşacağına ve sağlıkla ilgili herhangi bir problem yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Meyhane Pilavı Görmek

Rüya sahibinin, işlerin çok büyük bir sıkıntı ile karşılaşarak hiç istemediği bazı durumlara düşeceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına ve her attığı adımda daha büyük sıkıntılar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Meyhanede İçki İçmek

İş hayatı ve aile hayatı içinde büyük zararlara uğranacağına, sorun üzerine sorun yaşanacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, yapılan işlerin yarardan çok zarar getireceğine, tutulan bazı sözlerin yerine getirilemeyeceğine, ihanet dolu bir işe girileceğine ve hayırsız kişiler ile bir yola gidileceğine işaret eder.

Rüyada Meyhanede Oturmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde kuracağı bir ortaklıkta çok kötü bir kişi tarafından istenmeyen ve kendisine çok zarar verecek bazı işlerin için çekileceğine, beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine ve üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Meyhanede Olmak

Rüya sahibinin, büyük umutlarla girdiği bir işten çok büyük sorunlar yaşayarak çıkacağına, gireceği çok büyük bir ortaklıkta ihanet göreceğine ve kalbinin kırılacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!