RuyaTabirleri.com

Rüyada Meyve Bahçesi Görmek

Rüyada meyve bahçesi görmek, hayırlı olan mala, paraya ve rızka işaret eder. Rüya sahibinin haramdan özenle ve dikkatle kaçınarak, hak yolundan ayrılmaksızın helal olarak kazandığı lokmaya tabir edilir. Bolluk, bereket ve zenginlik içine düşmeye, işinden yana önemli gelişmeler yaşamaya, ekmeğin çoğalmasına ve kişinin variyete kavuşmasına delalet eder. Rüya sahibi, işinde hedeflediği noktaya gelecek demektir.

Rüyada Meyve Yemek

Rüyasında meyve yediğini gören kişi, kurtuluşa erecektir diye yorumlanır. Rüya sahibinin ne kadar derdi ve hastalığı varsa bitecek, borçları hafifleyecek, işleri ve hayatı kolaylaşacak, cebi para görecek, geçim derdi kalmayacaktır. Kısmetin ve şansın açılması, başarının önündeki engellerin de ortadan kalkması anlamına gelir.

Rüyada Sebze ve Meyve Bahçesi Görmek

Rüyada sebze ve meyve bahçesi görmek, kişinin, aile içinde afiyette ve keyifte olacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, her şeyin en iyisine ve en fazlasına sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Meyve Suyu İçmek

Rüyada meyve suyu içmek, rüyayı gören kişinin kendini hak yoluna adayacağına, bu yolda gerekli olan bilgiyle donanarak etrafına ışık saçıp, diğer inananları en doğru ve en faydalı şekilde yönlendireceğine delalet eder.

Rüyada Meyve Görmek

Rüyada meyve görmek, yaradanın bin bir şifasına erişmeye, onun lütuflarından nasiplenmeye, şifa bulamaya, her türlü nimete ve güzelliğe kavuşmaya işaret eder. Kişi, Allah’ın en şanslı kullarından olacak ve onun tüm hayrından faydalanacaktır.

Rüyada Meyve Toplamak

Bir kişi eğer rüyasında meyve topladığını görürse, kafasındaki projeyi doğru kişilere ulaştırma şansına sahip olacak ve bu projenin çok beğenilmesi sayesinde hayatının en karlı işini yapmayı başararak, ayrıca cesaret toplayıp, güven elde ederek bunun gibi daha pek çok işi arka arkaya gerçekleştirecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,