RuyaTabirleri.com

Rüyada Meyve Görmek

Rüyada meyve görmek hayatınızda olumlu değişikliklere sebep olabilir. Meyve görmek genellikle parasal olarak yorumlanır. Fakir iseniz zengin, zenginseniz daha da zengin olabileceğinize, bekarsanız evliliğe, evliyseniz çocuklara, hastaysanız iyileşmeye, mutsuzsanız mutluluğa işaret eder.

Rüyada gördüğünüz mevsimin bir meyvesi ise elinize çabuk geçecek paraya, bir kısmete, mevsiminin dışında bir meyve görmek ise gördüğünüz meyvenin mevsiminde elinize geçecek paraya işaret eder. Bazı tabirlerde mevsimi dışında görülen meyvenin mal kaybına, fakirliğe, hastalığa işaret eder. Rüyada ekşi meyve görmek hastalık ve elinizdeki paranın israf olacağı ya da haram mal olarak yorumlanır.

Rüyada Meyve Yemek

Rüyada meyve yemek çoğu zaman kötü olarak yorumlanmaktadır. Elma yemek özellikle çok hayırlı bir rüya değildir. Mevsimi dışındaki meyveyi yediğinizi gördüyseniz zamanında kaçırdığınız bir şeye ulaşacağınıza, zor şeylerin kolaylaşacağına işarettir.

Rüyada Meyve Ağacı Görmek

Rüyada meyve ağacı görmek herkesin işine yarayan, hayırlı bir işe imza atacığını, böylece saygınlığının ve zenginliğinin artacağına delalet eder. Ağaçtaki meyveleri olgunlaşmış bir halde gördüyseniz; bolluk ve berekete kısa zamanda ereceğinize, olgunlaşmamış bir halde gördüyseniz; bolluk ve bereketin sizin aldığınız kararlardaki doğruluğa göre zamanla gelebileceğine yorumlanır. Ağaçtaki meyveyi koparıp yediyseniz parasal olarak değil kalben huzura ve mutluluğa erebileceğinize işarettir. Ağaçtan koparıp yediğiniz meyve olgunlaşmamış ise bir borcun altına girebileceğinize, yediğiniz meyve olgunlaşmış ise birine verdiğiniz borcun kısa zamanda ödeneceğine işaret eder.

Rüyada Yaş / Kuru Meyve Görmek

Rüyada yaş meyve görmek elinize geçici olarak çok para geçebileceğine, işlerinizin bir süre güzel gideceğine, kuru meyve görmek ise elinize devamı olarak çok para geçebileceğine ya da işlerinizin sürekli olarak güzel gideceğine yorumlanabilir.

Rüyada Çekirdekli / Çekirdeksiz Meyve Görmek

Rüyada gördüğünüz meyve çekirdekli ise şüpheli veya elinizde hemen çıkabilecek ama yine de elinize geçecek nakte ve işlerinizin zora gideceğine, çekirdeksiz meyve ise işlerinizin kolaylaşacağına ve elinize geçecek paranın devamlılığına işaret etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: