RuyaTabirleri.com

Rüyada Meyve Kurdu Görmek

Rüyada meyve kurdu görmek, rüyayı gören kişinin sahip olduğu hayatı kıskanan kimselerin olduğuna işaret eder. Bu kişiler, kendilerinin sahip olamadıkları nedeni ile rüya sahibinin malına, parasına ve hatta mutluluğuna göz dikmiş kimseler olarak tasvir edilirler. Bu kem gözlü insanların haince planlar peşinde oldukları ve rüya sahibi için ne yapsak da ayağını kaydırsak diye kötü düşünceler taşıdıkları şeklinde tabir edilir.

Rüyada Elma Kurdu Görmek

Rüyada elma kurdu görmek, kendisini mağdur durumda gösteren ve bu yoldan nemalanmak isteyen kişiye işaret eder. Kişi, bu yolla başkalarının sırtından mal ya da kazanç elde etmek isteyen kimse olarak değerlendirilir.

Rüyada Kurtlu Meyve Görmek

Rüyada kurtlu meyve görmek, rüya sahibinin maddi anlamda güç kaybetmesi ile yorumlanır. Kişinin, çevresinde dost görünen gizli düşmanlar ve rakiplerine yakın olan kimseler nedeniyle büyük iş kaybı yaşayacağına ve alın teri ile kazandıklarını kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Sebze Kurdu Görmek

Rüyada sebze kurdu görmek de benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin güven duyduğu, inandığı, gözü kapalı olarak kasasının anahtarını dahi teslim ettiği kişiler nedeni ile büyük zarara uğrayacağı ve uzun süre kendini toparlayamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağaç Kurdu Görmek

Rüyada ağaç kurdu görmek, rüyayı gören kişinin kulağına kendisi ile ilgili kötü sözler çalınacağına işaret eder. Küçük ve önemsiz sorunlar olarak kabul edilir. Kişinin çevresinde basit ve fesat kişilerin olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kıl Kurdu Görmek

Rüyada kıl kurdu görmek, soydan gelen kişilere tabir edilir. Miras yedi kişilere işaret ederken bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin maddi imkânlarından faydalanmak için, kendisine yakın duran ve yaranmaya çalışan evlatlara, torunlara ya da yakın akrabalara yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: