RuyaTabirleri.com

Rüyada Meyve Suyu Görmek

Rüyada meyve suyu görmek, rüya sahibine ecel terleri döktürecek bazı olayların meydana geleceğine fakat kişinin korktuğu gibi kötü şeylerin yaşanmayacağına delalet eder. Kişi, çevresindeki işgüzar kimselerin gazabına uğrayacak ve onların yalan yanlış haberlerine inanarak, kendisini çok kötü hissedeceği durumlara düşecek, sonradan durumun öyle kötü olmadığını öğrenerek içine su serpilecek demektir.

Rüyada Meşrubat Görmek

Rüyada meşrubat görmek, kurtuluş olarak yorumlanır. Rüya sahibinin gerek maddi, gerek manevi olarak içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, kişinin rahat nefes alacağına, huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Meşrubat İçmek

Rüyada meşrubat içmek, olumlu adımlar atarak işlerden yana hayır ve menfaat görmeye, geçim derdinden ve yokluktan kurtulmaya, daha iyi şartlarda huzur ve mutlulukla yaşamaya işaret eder.

Rüyada Gazoz Görmek

Rüyasında gazoz gören kişinin, dilekleri ve duası kabul olur ve kişi hayalindeki işi yapmak için büyük bir fırsat elde eder. Bu rüya şans ve bereket kapılarının açık olacağına ve de kısmetin çoğalacağına delalet eder.

Rüyada Gazoz İçmek

Rüyada gazoz içmek, hayra ve iyiliğe ulaşmaya, sıkıntılardan ve dertlerden kurtulmaya, anlaşmazlıkların ve düşmanlıkların da son bulmasına tabir edilir. Rüya sahibinin içine düştüğü uğursuz durumdan çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada Elma Suyu Görmek

Rüyada elma suyu görmek, iki şekilde tabir edilir. Kişinin işlerini ve hayatını kolaylaştıran, başı sıkıştığında elinden tutup, kendisini aydınlığa çıkaran bir kimsenin varlığına yorulurken bir diğer yandan da rüya sahibinin hakkı olan bir malı bir türlü üzerine geçiremeyecek oluşuna ve bu uğurda hem vakit hem de para kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Gülsuyu Görmek

Rüyada gülsuyu görmek, afiyette olan kişilerin rahatının gittikçe artacağına, zor durumda olan kişilerin de gittikçe batacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!