RuyaTabirleri.com

Rüyada Meyveler Görmek

Rüyada meyveler görmek, rüyayı gören kişinin, durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi eğer maddi durumu iyi olmayan biri ise gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde Allah’ın izni ile içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulacağına ve çok zengin olacağına alamet eder. Eğer rüya sahibi zengin bir kişi ise varolan maddi kaynaklarının üzerine yine mal, mülk ve para ekleneceğine işaret eder.

Rüyada Meyveler Yemek

Rüyayı gören kişinin, yapacağı işlerden ötürü çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine ve büyük zorluklar yaşayacağına alamet eder. Rüyada yenen meyveye bağlı olarak da farklı şekillerde yorumlanır. Özellikle rüya sahibinin elma yemesi şimdiye kadar hiç yaşamadığı kadar büyük aksilikler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Meyveler Yediğini Görmek

İş hayatında büyük sorunlar ile karşılaşan rüya sahibinin, içine düşeceği zor durumlardan ötürü çok manevi olarak çok kötüleşeceğine, epey bir zarara uğrayacağına ve yaptığı işlerin tamama ermeyeceğine yorulur. Rüyayı gören kişinin, ortak olarak gireceği birçok işte atacağı her adımda biraz daha büyük sorunlar yaşayacağına ve bu yüzden yıpranacağına tabir edilir.

Rüyada Meyveler Almak

Uzun bir zamandan beri çok hayırlı ve büyük çalışmalar gerçekleştiren rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve çok ferah bir hayat süreceğine rivayet eder. Eğer alınan meyveler henüz olgunlaşmamış ise çok daha büyük bir kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Meyveler Toplamak

Mal ve paraya tabir edilir. İş hayatında çok kolay bir şekilde neredeyse herhangi bir zorluk ve sıkıntı çekmeden kazanılacak rızka alamet eder. Kişinin yapmak istediği ve hayal ettiği şeyleri gerçekleştirerek büyük kazançlar elde edileceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!