RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Mezar Kazmak

Rüyada mezar kazmak, hayırlara alamet eder. Yeni gelişmelere ve güzel değişikliklere işaret eder. Rüya sahibinin rahata ereceğine, yaşadığı yerin güzelleşeceğine, elinin bollaşacağına, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına rivayet edilir. Kişinin mal varlığının artacağına ya da ilk defa bir mal edineceğine delalet eder. Rüyada mezar kazdığını gören kişi, dünya malı konusunda her insan için çok gerekli olacak bir mal sahibi olacak demektir.

Rüyada Mezar Kazdığını Görmek

Rüyada mezar kazdığını gören kişi helal yolla, makbul olan mala kavuşur. Rüyayı gören kişinin ömrünün sonuna kadar rahat etmesini sağlayacak ve kendisini büyük bir maddi yükümlülükten kurtaracak bir adım atacağına ve belli bir sermaye karşılığında mal sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Kendi Mezarını Kazmak

Rüyada kendi mezarını kazmak, pek de iyi şekilde yorumlanmaz. Çünkü bu rüyanın hayırlara alamet etmediği yorumu yapılır. Bu rüyayı gören kişinin rüyası hayatında bir can kaybı yaşayacağı, çok üzüleceği ve yasa düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Mezar Kazıldığını Görmek

Rüyada mezar kazıldığını görmekle mezar kazdığını görmek aynı şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin çalışmasının karşılığında, yarınlarında huzurlu ve güzel yaşayabilmek için bir yatırım yapacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Mezar Açmak

Rüyada mezar açmak, işin ehli olan bir kimseden onun sanatını öğrenmek için çaba göstermeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin mezarını açtığını gördüğü kişiden iş öğreneceğine ve o kişi sayesinde bileğinde altın bilezik sayılacak bir zanaatı olacağına tabir edilir.

Rüyada Tabut Görmek

Rüyada tabut görmek, büyük uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüya sahibinin büyük bir musibetle karşı karşıya kalacağına ve belki de hayatının en zor günlerini geçireceğine rivayet edilir. Üzüntü, keder ve elem yaşanması ile açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: