RuyaTabirleri.com

Rüyada Mezar Sulamak

Rüyada mezar sulamak çok büyük bir hayır işleneceğine, kişinin gerçek hayatı kadar ahiret hayatını da etkileyecek hayır duaları alacağını alamet eder. İslami olarak kişini sevapları bol, gönlünde Allah korkusu olan biri olduğuna işaret eder. Mezar sulamak yardıma muhtaç kimselere yönelik projelerde görev almaya da delalettir. Mezar sulayan kişinin geleceğinde sıkıntı olmaz ve aldığı dualar sayesinde yanına bela uğramaz. Şansı her zaman yaver gider ve bahtı da çok açık olur.

Rüyada Mezar Ziyareti Yapmak

Çok büyük bir hayır işleneceğine, Allah tarafından kişinin makbul bir kimse olacağına, inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına alamet eder. Evli kimseler için çocuk sahibi olmak şeklinde de tabir edilir. Mezar ziyareti yapan kişinin günahlarından tövbe edip affedilmek için uğraş verdiğine, çabaları nedeniyle de pek çok sevaba imza atacağına delalet eder.

Rüyada Mezar Taşı Görmek

Mezar taşı gören kişi hasta biriyse vefatı yakında gerçekleşecek demektir. Genellikle ecelin yaklaştığına işaret eder. Görülen mezar taşının üstünde başka birinin ismi yazıyorsa ve kişi gerçek hayatında da o kimseyi tanıyorsa onun ölüm haberini alır. Mezar taşı kişiye yaşantısı hakkında uyarılarda bulunur ve daha doğru yaşaması gerektiğini bildirir. Bir başka yoruma göre kişi mezar taşı üstünde kendisinin ismini görüyorsa bu onun çok uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağı anlamına gelir.

Rüyada Mezar Sulamanın Psikolojik Yorumu

Ölüm düşüncesinin ağır bastığı kimselerde görülen rüyalar arasındadır. Psikolojik olarak mezar taşı karamsar bir ruh haline işaret eder. İçine kapanık, kimselerin, başkalarına kendisini açamayan ve hayattan zevk almayan kişilerin psikolojilerini yansıtır. Manevi dünyası çok zayıf olanların da gördüğü rüyalar arasındadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mezar Sulamak İle İlgili Rüyalar;

 1. Sumeyra (11 Ocak 2016 saat: 01:21)

  ruyamda yemyesil buyuk bir alanda 1 mermer tasli mezar gordum ustunde amcamin ismi yaziyordu ardindan yaninda vazonun icinde pembe guller vardi ve bir surahi su suyu amcamin mezarina dokuyorum (amcam hayatta yasiyor yani suan) sonra arkami donuyorum ve 3 tane yan yana mezar ama bas ucunda tahta var yesillik icinde ustunde isim felan gormedim.

 2. Dilek (14 Eylül 2015 saat: 00:19)

  Rüyamda bizim mahalledeki mezarligin yanindayim,duvarin yanindaki mezarlara “merak etmeyin birazdan sulucam topraginizi,söz, 1 dk” dedim ve önümde çeşme wardi ve maşapa vardi,onla su dökdüm acele acele. ben bu tarz rüyalar çok görüyorum… ltfn yorumlayin admin

 3. nur (30 Mayıs 2015 saat: 09:00)

  Saat gece yarısı falanmış ben evden çıkıp deniz gezmişin mezarına gidiyorum. Bekçi mezarları suluyomuş. Deniz gezmişin mezarına gelince sadece baş kısmına biraz su tutup gidiyo. Bende sinirleniyorum deniz abime saygı göster biraz diyip hortumu elinden alıyorum. güzelce suluyorum. Sonra bekçi gidiyo. Ben mezarın yanına oturuyorum. Mezar taşının kenarına kafamı yaslıyorum. O an sanki deniz abimin nefes alışını hissediyorum. Sonra telefonumdan Şarkışla türküsünü açıyorum. Söyleyene eşlik ediyorum. Daha sonra evde oluyorum. Dışarda gene aynı mevsim var ama kar yağıyor böyle lapa lapa.

 4. Serpil (20 Şubat 2015 saat: 06:05)

  Rüyamda mezarlığa gidiyoruz gecenin karanlığında ama ay doğmuş annem babam ben mezarlığın bir kısmı Berrak su kaplamış mezarlarısulayacakmışız sulamaya gerek yok diyoruz.sonra akrabalarımın mezarlarını sulamaya gidiyoruz suluyoruz ilk defa böyle bit rüya gördüm yorumunuz içim tşk ederim

 5. Caner (26 Aralık 2014 saat: 09:45)

  Dik bir yokuş olan mezarlıkta yanımdaki ufak kuzenimle güç bela yukarı çıkmaya çalışıyorduk hiç yol yoktu ama bir tane son model jip durdu önümde ben binmeyi reddettim,bir kaç adım daha attıktan sonra hayatta olan bir başka ufak kuzenimin Mezarının üzerine Yanlışlıkla bastım ve hafiften düştüm sonra kalkıp toprağını düzelttim ve bir kaç mezar yanda en başta Yanımda olan ufak kuzenimin mezarını hortumla sulamaya başladım. Gördüğüm bu iki kuzenimde hayattalar. Daha sonra rüyamda bunun rüya oldugunu görüp birilerine anlatmaya çalıştım ama ne zaman anlatmaya kalksam vücudumda inanılmaz bir acı yüzümde çok tuhaf bir gerginlik ve gözkapaklarımda zorla bir kapanma oluyordu ben açmaya çalıştıkça Gözlerim kapanıyordu ve ben anlatmaya çalıştıkça acım daha da artıyordu. Çok merak ediyorum bu nasıl bi rüyadır böyle

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,