RuyaTabirleri.com

Rüyada Mezar Taşı Görmek

Rüyada mezar taşı görmek, değişim anlamına gelir. Rüya sahibi, hayatı için yenilik yapmak ve hayatına renk katmak istiyor demektir. Rüya sahibi, durağan ve hep aynı seyreden hayatından sıkılmış ve hayatına heyecan katmak istiyor diye tabir edilir. Bu nedenle biraz aktif olmaya karar verecek ve yeni ortamlara girip yeni kişilerle tanışmak isteyecektir. Rüyada mezar taşı gören kişi işini ve çevresini de değiştirmeye karar verecek ve bunun için arayış halinde olacaktır. Yıllardır çalıştığı ofisin sıkıcı ortamından ve yaptığı işten daha iyi şartlarda olabileceği işlere başvuracak ve kendisini üzüp, sıkıntıya sokan arkadaşları ile değil, içini açıp, keyif veren arkadaşları ile görüşecektir.

Rüyada Mezar Taşı Okumak

Rüya sahibinin içinde olduğu ruh çöküşü ve yaşadığı bunalım olarak ifade edilir. Rüyasında mezar taşı okuduğunu gören kişinin yaşam enerjisi de yaşam sevinci de azalmış hatta neredeyse yok olmuş demektir. Bu rüya bazen, hayatın kalan kısmının da bu şekilde süreceğine yorulur.

Rüyada Mezar Taşı Yazmak

Yeni işlere atılmaya ve başarı elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin gelirini arttırmak amacıyla yeni bir işe gireceğine ve istediği kar marjını tutturacağına tabir edilir.

Rüyada Mezar Taşı Yaptırmak

Rüya sahibinin geleceği için yapacağı yatırıma delalet eder. Rüyada mezar taşı yaptırmak rüya sahibinin yarınlarında rahat etmesi ve bolluk içinde yaşaması için şimdiden tohumlar ekeceği ve yaşlandığı zamanda meyvelerini toplayacağından emin olacağı bir iş yapacağı anlamına gelir. Bu rüya, rüya sahibinin geleceğini garantiye almak istediği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Mezar Taşı Kırmak

Rüya sahibinin hayal kırıklığına uğramasına işaret eder. Büyük bir sermaye ile girdiği bir işinde başarılı olamayıp büyük bir yenilgiye uğramasına aynı zamanda ortaya koyduğu parasını da kaybetmesine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: