RuyaTabirleri.com

Rüyada Mezarlığa Gitmek

Rüyada mezarlığa gitmek, rüya sahibinin, isteyerek ya da istemeyerek işlediği günahlardan kurtulmak için çaba gösterdiğine, insanlara sürekli yardım ettiğine, muhtaç insanlara para, aç insanlara yemek verdiğine, yolda kalmışları evine gönderdiğine, namaz kıldığına, fazla fazla zekat verdiğine, düşeni kaldırdığına, çıplağı giydirdiğine ve çile çekenin çilesini bölüştüğüne delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok sevdiği kişiler arasında yaptığı iyilikler, yardımseverliği, dürüstlüğü ve iş hayatında imza attığı başarılar ile çok hayırlı bir kişi olarak anılacağına yorulur.

Rüyada Mezar Görüp Mezarlığa Gitmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında işlediği günahlardan ötürü çok büyük bir pişmanlık duyduğuna, vicdani olarak çok rahatsız olduğuna, uyuyamadığına, uyuduğu anda uykularından kabuslarla kalktığına ve bu durumu düzeltmek için elinden gelen her şeyi yapacağına ve hiçbir engel tanımayacağına işaret eder.

Rüyada Gece Mezarlığa Gitmek

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan ötürü yeni bir şehre taşınarak yeni bir işe gireceğine, yeni bir eve taşınacağına, bu ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine ve yeni taşındığı yerdeki komşuları ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurarak çok mutlu olacağına ve tam anlamıyla rahata ereceğine alamet eder.

Rüyada Gelinlikle Mezarlığa Gitmek

Rüyayı gören kişinin, işlediği hataları ve günahları telafi ettikten sonra iş hayatında çok güzel ve bol kazançlı gelişmelere imza atacağına, bu gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştireceğine ve ömrü boyunca rahatlık içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Mezarlığa Doğru Gitmek

İş hayatında ve aile hayatında işlediği günahları temizlemek isteyen rüya sahibinin, bu yolda çok büyük sıkıntılar çekeceğine, işlerinden feragat edeceğine ve en sonunda işlediği günahlarla ilgili olarak bir aşama kaydedeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mezarlığa Gitmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ece (30 Kasım 2014 saat: 12:48)

  Ben rüyamda sınıfça din öğretmenimizle birlik mezarlığa ziyarete gidiyorduk ama kısa kollu giyip eşarp takmiyoduk uzun dar bir toprakli yolda ikişerli sıra olmuştuk kızlar sağ tarafta(bende) erkekler ise sol tarafta yerdeki boş toprağa oturuyoruz ve ortamizda din öğretmeni var biz boyle sira olmaya devam ediyoruz ve sultan adında bir arkadaşimi sedye ile getiriyolar ve titriyor sedyeden indiriyolar ve erkeklerin tarafina koyuyorlar bir tane erkek arkadasimiz diyorki “öğretmenim bu arkadasimiz peygamberimizden korkuyormus”diyor (ZATEN SONRA UYANDIM)

 2. Uğur (12 Kasım 2014 saat: 02:59)

  Ya ben babamı çok seviyodum onu yakın zamanda kaybettim şimdi kardeslerime bakmak zorundayım ama çok korkuyorum sanırım ondan kardeşimi hep ruyalarimda görüyorum bugün de kardeşimi gördüm rüyamda arabayi sürmüş carpmis bende oradaydım gittim arabanın yanına kardeşim benden kaçıyo bende arabayla gidiyorum bide baktım kardeşim tarla gibi küçük bi alanda bekliyo gittim onu almaya bide baktım iki mezar var orda kardeşimi aldım ggeliyordum uyandım

 3. gamze (06 Nisan 2014 saat: 08:41)

  rüyamda sevdiğim adam bi baskasıyla evleniyor,evlendiği yerde bizim köydeki evimiz oluyor ben çok aglıyorum kendimi yerden yere vuruyorum,onun ailesine bu yerin üstü varsa altı var diyorum,biyandan içimde fırtınalar kopuyor ev mezarlıgın karşısında aglayarak mezarlıga gidiyorum ölen rahmetli halamın (halam normalde zaten kendisini öldürdü )mezar başına oturup benim kaderimde senin gibi oldu hala diyip hıçkıra hıçkıra aglıyorum.(sevdiğim adamda bnm eski nişanlım ama bn hayla onu çok seviyorum)düğünden öncede eski nişanlım bnden af diliyor evlenmiceğini söylemiş oluyo bi bakıyorum işte evleniyo.(şimdi normaldede zaten sözlenmiş)

 4. hayriye (27 Mart 2014 saat: 07:40)

  Ben rüyamda mezarlıga gidiyorum . Orada mezarların kenarların geciyorum bir bosluk yerde duruyorum. O sırada ordakiler bir hayvan görüp kovalayıp vuruyorlar. Vurdukları hayvanı götürüyorlar tepesinde rengareng tekbir tüyü olan bir kusmus sonra ben namaz kılarken secde ettigim yerden topluluk halinde kücük örümcekler geciyorum ben onlara degmeden secde etmeye çalısıp namazı kılıyorum bana ölünce iyi insanların yanına kömül diyorlar o mezarlık yaşadığım ilçeninin mezarlıgı oraya kömül diyorlar gerisi hatırlamıyor

 5. Banu (22 Şubat 2014 saat: 14:02)

  Merhaba,
  Ben ruyamda annemin(hayatta degil) mezarligina gidiyordum. Bir bakiyordum ki annemin mezarinda bir bayan yatiyor. Ama topragin ustunde yani asagida degil. Ayni zamanda mezarlik kuflenmisti. Birinden ogreniyordum ki annemi mezardan cikarip bi yere goturmusler, mezari temizlemek icin ve sonra geri getirip sutle doldurucaklarmis. belli bir yilda vefat etmis olanlara bu yapiliyor heralde diye dusundugumu hatirliyorum. Yorumlarsaniz cok sevinirim. Tesekkurler..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,