RuyaTabirleri.com

Rüyada Mezarlık Görmek

Rüyada mezarlık görmek sağlık sorunları olan kişiler için şifa bulmaya işaret ederken tehlikelerden, kazalardan ve belalardan uzakta olmak anlamına da gelir. Rüyada mezarlık görmek kişinin karıştığı suçlara, işlediği günahlara ve hatalarına da işaret eder. Bir kişi rüyasında kendini bir mezarın üzerine çıkmış olarak görürse eğer bu onun yaptığı hatalara delalet eder.

Rüyada mezar taşıdığını görmek yeni bir ev sahibi olmaya ya da yeni bir ev yapmaya delalet eder. Rüyasında bir mezara yattığını gören kişi de yeni bir ev sahibi olacak demektir. Bir kimse rüyasında kendisini canlı canlı mezara gömülürken görürse eğer bu rüya sahibinin yaşayacağı zorluklara ve üzüntü verecek olan olaylara delalet eder.

Rüyada Mezarlık Kazmak

Bir kimsenin rüyasında mezar kazdığını görmesi yeni bir ev sahibi olması anlamına gelir.

Rüyada Mezarlık Sulamak

Bir kimse rüyasında mezarlığı temizleyerek suladığını görürse o kişinin hayırlı evlatları olacak demektir.

Rüyada Mezar Satın Almak

Bir kimse rüyasında mezar satın alıp, mezarını hazır ediyorsa bu o kişinin güzel bir gönül ilişkisi yaşayarak nikâh yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Aile Mezarlığı Görmek

Rüyada aile mezarlığı görmek çok hayırlıdır. Kişi kendisini aile mezarlığında aile bireylerini ziyaret ettiğini görürse bu o kişinin uzun ve sağlıklı bir ömrü olacağına işaret eder.

Rüyada Mezar Açmak

Rüyada kürekle bir mezarı açtığını görmek kişinin hedeflerine ve ideallerine ulaşmak için harcadığı emeğe ve döktüğü alın terine işaret eder.

Rüyada Mezar Öpmek

Rüyada bir mezarlıkta mezar öptüğünü görmek rüya sahibi için çok hayırlıdır. Kişi bolluk, bereket, sağlık ve huzur içinde bir hayat sürecek, hiçbir sağlık sorunu da yaşamayacak demektir.

Rüyada Mezarlıkta Dolaşmak

Rüyada mezarlıkta dolaşmak iyi değildir, kişinin işleyeceği suç nedeni ile cezalandırılacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: