RuyaTabirleri.com

Rüyada Mezarlık Görmek

Rüyada mezarlık görmek sağlık sorunları olan kişiler için şifa bulmaya işaret ederken tehlikelerden, kazalardan ve belalardan uzakta olmak anlamına da gelir. Rüyada mezarlık görmek kişinin karıştığı suçlara, işlediği günahlara ve hatalarına da işaret eder. Bir kişi rüyasında kendini bir mezarın üzerine çıkmış olarak görürse eğer bu onun yaptığı hatalara delalet eder.

Rüyada mezar taşıdığını görmek yeni bir ev sahibi olmaya ya da yeni bir ev yapmaya delalet eder. Rüyasında bir mezara yattığını gören kişi de yeni bir ev sahibi olacak demektir. Bir kimse rüyasında kendisini canlı canlı mezara gömülürken görürse eğer bu rüya sahibinin yaşayacağı zorluklara ve üzüntü verecek olan olaylara delalet eder.

Rüyada Mezarlık Kazmak

Bir kimsenin rüyasında mezar kazdığını görmesi yeni bir ev sahibi olması anlamına gelir.

Rüyada Mezarlık Sulamak

Bir kimse rüyasında mezarlığı temizleyerek suladığını görürse o kişinin hayırlı evlatları olacak demektir.

Rüyada Mezar Satın Almak

Bir kimse rüyasında mezar satın alıp, mezarını hazır ediyorsa bu o kişinin güzel bir gönül ilişkisi yaşayarak nikâh yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Aile Mezarlığı Görmek

Rüyada aile mezarlığı görmek çok hayırlıdır. Kişi kendisini aile mezarlığında aile bireylerini ziyaret ettiğini görürse bu o kişinin uzun ve sağlıklı bir ömrü olacağına işaret eder.

Rüyada Mezar Açmak

Rüyada kürekle bir mezarı açtığını görmek kişinin hedeflerine ve ideallerine ulaşmak için harcadığı emeğe ve döktüğü alın terine işaret eder.

Rüyada Mezar Öpmek

Rüyada bir mezarlıkta mezar öptüğünü görmek rüya sahibi için çok hayırlıdır. Kişi bolluk, bereket, sağlık ve huzur içinde bir hayat sürecek, hiçbir sağlık sorunu da yaşamayacak demektir.

Rüyada Mezarlıkta Dolaşmak

Rüyada mezarlıkta dolaşmak iyi değildir, kişinin işleyeceği suç nedeni ile cezalandırılacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mezarlık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ÖZGE (09 Mayıs 2014 saat: 10:44)

    selamın aleyküm ben rüyamda çiftlik olduğunu düşündüğüm piknik alanına benzeyen bir yerde olduğumu gördüm.umumi bir tuvalet var bu alanda.oraya giriyorum.iki tuvalet var içerde birinin önünde sıra beklerken önümde bekleyen iki kişinin erkek olduğunu farkediyorum.15-16 yaşlarında iki genç.sonra yan tuvaletin kapısı açık boş olduğunu görüyorum.içeri baktığımda yerde ve tuvalet deliğine tıkıştırılmış gazete küpürlerinden kesilen ayetler arapça yazılar.besmele…dehşete kapılıyorum.dua ediyorum.allahım bu nasıl bir sapkınlıktır.yarabbiy bunu yapanları affet.diye.sonra sıra beklediğim tuvaletten bir kadın çıkıyor.alelade bağladığı bir yemenisi var başında.gözleri müthiş parlak.elime bir poşet bozuk para tutuşturuyor.hepsi 5 kuruşmuş 200tane olduğunu biliyormuşum.al bu paraları diyerek ellerimi avuçlarının içinde dostane sıkarak gülümseyip gidiyor.
    yerde boş bir poşet buluyorum.poşeti alıp önümdeki iki gence hadi gençler bi el atın da birlikte şu ayetleri toplayalım diyorum.onlarda benimle çömeliyorlar ve birlikte ayet yazılı gazete parçalarını tuvaletten topluyoruz.biz toplarken içeri eski bi arkadaşım giriyor.elinde yine küçük bir gazete küpürü.bunu görmen lazım diyerek bana veriyor.kağıttaki haber bulunduğum o çiftlik alanıyla ilgili.ağaçlık alanın resmi ve üst kısmında da büyük harflerle MEZARLIK yazıyor.gazetede mezarlık olarak gösterilen alan bu tuvaletin olduğu bölgeydi tam olarak….ve uyandım.lütfen yardımcı olun…bu rüya ne anlama geliyor.çok etkilendim.aklımdan çıkaramıyorum.acil olara yardımcı olursanız duacınız olurum.şimdiden teşekkürler…

  2. burak (01 Mart 2014 saat: 19:50)

    selamın aleykum ben ruyamda ılk önce polısler tarafından mezarlık gıbı bı yerde vuruyorlardı benı ayaklarımdan ama ölmuyodum aya kalkıyordum sonra akrabalarımdan halamı ve kızını gordum mezarlıga gıdıyorduk kalabalıktı ama mezarlık bı kısıyı def edılırken gordum sonra okısı kefenı yırtıp cıkmaya calısıyordu mezardan bir kişide onun cıkmasını engellıyordu aca tabırı neye yorumlanır öğrene bılırmıyım allah razı olsun

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,