RuyaTabirleri.com

Rüyada Mezarlıklar Görmek

Rüyada mezarlıklar görmek, rüyayı gören kişinin hatalarından ders aldığına, bilerek ve isteyerek hiç kimseyi incitmediğine, yanlış bir adım attığında, kötü bir söz söylediğinde ya da hatalı bir işe girdiğinde pişman olup, Allah’a el açıp yalvardığına alamet eder. Rüyayı gören kişinin kendisini hidayete kavuşturacak ve onu arif kimselerden kılacak yollar aradığı anlamına gelir.

Rüyada Eski Mezarlıklar Görmek

Rüyayı gören kişinin kötü olaylarla karşılaşacağına, üzüleceğine, sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına, umutlarını yitireceğine ve sağlıklı karar veremez hallere düşeceğine tabir edilir. Rüya sahibi çaresiz, yalnız ve mutsuz günler geçirecek, kendini hiç olmadığı kadar yıpranmış ve yorulmuş hissedecek demektir.

Rüyada Boş Mezarlıklar Görmek

Rüyayı gören kişinin ailesi, çevresi, dostları, arkadaşları ve yakınları ile olan iyi geçiminin, hoş muhabbetinin ve birliğinin bozulacağına delalet eder. Rüya sahibinin çevresindekilerle düşeceği anlaşmazlıklar nedeni ile herkese rest çekeceğine ve kendisiyle baş başa kalmak için deyim yerindeyse alıp başını gideceğine rivayet edilir.

Rüyada Mezarlıklara Basmak

Bu rüya iki türlü tabir edilir. Rüyayı gören kişinin Allah katında günahkâr olacağı işler yapacağına yorulurken bir diğer yandan da rüya sahibinin daha önce cesaret edemeyeceği konularda güven sahibi olacağına ve harekete geçeceğine işaret eder.

Rüyada Mezarlıkları Sulamak

Rüyayı gören kişinin hayırlı, güzel ve müjdeli haberler alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, sevineceğine, heyecanlanacağına ve sabırsızlanacağına alamet eder. Rüya sahibinin ailece yaşayacağı büyük mutluluğa yorulur.

Rüyada Mezarlıkları Gezmek

Rüyayı gören kişinin kazancının ve rızkının sadakasını vermek için bir hayır işi yapacağına, bunun işlerindeki bereketi koruduğuna inandığına ve bundan manevi olarak güç alıp, büyük bir huzur duyduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin bunu Allah’a şükretmenin bir yolu olarak gördüğü kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!