RuyaTabirleri.com

Rüyada Mide Bulantısı Görmek

Rüyada mide bulantısı görmek, kişinin hastalanmasına veya bir takım sıkıntılar yaşamasına yorumlanmaktadır. Mide bulantısı olduğunu gören kimse kuvvet ve güçten düşer veya iş hayatında bulunduğu mevkiden indirilir. Başkasının midesinin bulandığını görmek ise o kişinin yaşayacağı zorluklara işarettir. Rüyasında midesi bulanan ve kusan kimse, tüm zorluklardan, sıkıntılardan ve belalardan kurtulur. Bu rüya özellikle üzüntü çekenler için tüm bu dertlerden uzaklaşmaya ve rahatlamaya işarettir.

Rüyada Mide Görmek

Rüyada mide görmek, kişinin ömrüne ve elde edeceği rızka işarettir. Bu rüya genellikle midenin görülme durumuna göre yorumlanmaktadır. Rüyada midesini sağlam ve sağlıklı gören gerçek hayatta afiyet ve güzellik içinde bulunur. Rüyasında midesinde yara gören kişi, hayatında birtakım zorluklar yaşar veya sıkıntıya girer. Özellikle iş hayatında çeşitli girişimlerde bulunanlar için bu rüya, yapacağı çalışmalardan istediği sonuçları alamayacağına yorumlanmaktadır. Rüyada midesini yıkanmış görmek, kişinin temiz ahlakına ve güzel bir ömür sürmesine işarettir. Rüyasında midesini elinde tutan kişi hayırlı bir evlada sahip olur.

Rüyada Boş Mide Görmek

Rüyada boş mide gören kişi, gerçek hayatında isteklerinin bazılarına kavuşamaz. Bu rüya gören kişinin maddi anlamda zarar etmesine, birtakım zorluklarla karşılaşmasına işarettir. Rüyada boş mideyi yemekle doldurmak rızka, güzel bir geçim elde etmeye her anlamda arzu ve isteklere kavuşmaya yorumlanır. Rüyasında boş bir mideden ses geldiğini görmek, boş işlerle uğraşmaya, kötü söze veya dedikoduya işarettir.

Rüyada Mide Bulantısı Görmenin Psikolojik Tabiri

Gerçek yaşamında birtakım sıkıntılar çeken ve bundan dolayı da oldukça bunalan kimselerin gördüğü bir rüyadır. Bu rüya artık çektiğiniz sıkıntılardan kurtulmak için, rahat olmanız gerektiğini ve eğer böyle olmazsa bazı fiziksel zararlara olabileceğinizi göstermektedir. Bazen de bu rüya maddi sıkıntılar çektiğinizin ve bundan dolayı da üzüntü içinde bulunduğunuzun bir göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mide Bulantısı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sevgi (05 Mayıs 2016 saat: 22:26)

    Selam,rüyamda elimde bir kangal sucuk ve çok koyu renkte ve ben onu bir yandan yiyorum bir yandan da midemi bulandırdı ama genede yemeye gayret ettim.suguk çok koyu renkti tadıda kum gibi iğrençti.uyandigimda çok korktum. Açıklarsanız sevinirim şimdiden tsk ederim.

  2. Yalçın (03 Şubat 2015 saat: 10:53)

    Merhaba. Rüyamda,eşimin evde oturuken birden midesinin bulandığını gördüm ve hızlıca yerinden fırlayıp çalıştığı şirketin kapaklı çöp kutusuna kustuğunu gördüm. Sonra ben iyimisin bişey çıktımı diye sordum. Eşimde sadece kafasını sağa sola çevirdi. Acaba ne anlama geliyor? Açıklarsanız çok sevineceğim. Teşekkürler.

  3. Egesu (23 Aralık 2014 saat: 11:02)

    rüyamda okuldaydım. Miğdem bulanıyordu. Arkadaşlarımdan biri beni revire götürüyordu . bir kez daha rüyamda miğdem bulanmıştı ne anlama geldiğini bilmiyorum . Buradan bakıyorum ama ayrıntılı bir şey bulamadım açıkçası . Bunu bana açıklarsanız gerçekten çok sevineceğim .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,