RuyaTabirleri.com

Rüyada Mide Görmek

Rüyada mide görmek pek çok şekilde yorumlanır. Genellikle iştahın açık olacağı, hayatın her anından zevk alınacağı bir döneme işaret ederken, kişinin sağlığı hakkında da bilgi veren bir rüyadır. Hem kişinin kendisinin, hem de birinci derecede yakınlarının son derece sıhhatli bir ömür sürdüreceklerine, yaşanmış kötü günlerin nihayete ereceğine, bundan sonraki süreçte kazancını afiyetle yiyecek olmaya yorumlanır. Mide, her konuda isteklerine, arzularına ulaşmak anlamına gelirken, diğer yandan kişinin elindekilerle yetinmeyi bilmediğine de yorulabilir. Bu yüzden midenin dolu veya boş olması da rüyayı etkileyen faktörlerden bir tanesidir. Kişinin kendi midesini görmesi, sahip olduklarıyla yetinmek yerine daha fazlasını elde etmek için gereğinden fazla çalışarak aslında sağlığını zorladığını ifade eder. Bir hayvanın midesini görmek ise ticari konularda çok hevesli olunması yüzünden birden fazla işle aynı anda uğraşmak anlamına gelir.

Rüyada Mide Bulantısı Görmek

Kişinin verdiği bir karardan hemen sonra pişmanlık duyacağını ama ne yazık ki bu konuda bir şey yapamayacağı için durumu kabullenmek zorunda kalacağını bildirir. Bazı durumlarda sonucu kestirilmeyen işlere girmek yüzünden kaybedilen paraya veya güven duygusunun zayıflamasına alamettir. Emin olmayan sularda yüzmenin kişiye sadece zarar vereceğini, sahip olduklarından daha fazlasını elde etmek yerine sahip olunanlarla mutlu olmayı denemek gerektiğini bildirir.

Rüyada Mide Ameliyatı Olmak

Sağlıkla alakalı sıkıntılı bir süreçten geçileceğini ancak tedavi olduktan sonra eski mutlu günlere geri dönüleceğini ifade eder. Rüyadaki gibi küçük bir operasyon geçirilmesine de yorumlanabilir. İşlerin bozulmasına ya da iş kalitesinin düşmesine tabirdir. Bazı durumlarda kumar oynamak, eldeki parayı savurgan bir şekilde harcamak nedeniyle sıkıntıya düşmek demektir.

Rüyada Mide Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisine söylenmiş bazı olumsuz sözleri hazmedemeyen ve kendisini haksızlığa uğramış hisseden rüya sahibinin bu olayları fazlaca kafaya taktığını ifade eder. Zaman zaman intikam duygusu veya bu kişilere yaptıklarının karşılığını verme isteğinin de ortaya çıktığını bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!