RuyaTabirleri.com

Rüyada Midye Görmek

Rüyada midye görmek, rüya sahibinin yaptığı bir işten çok pişman olup, onu telafi etmeye çalışacağına işaret eder. Yani zararın neresinden dönülse kardır mantığı ile hareket etmek anlamına gelir. Rüya sahibi kulağına hoş gelen ve kendisi için cazipmiş gibi duran bir işe hiç düşünmeden atılıp, daha işin başında zarar etmeye başladığını görecek ve bu durumun bir an önüne geçmek için çırpınmaya başlayacak demektir.

Rüyada Midye Yemek

Rüyada midye yemek hayırsızlık, vefasızlık ve nankörlük görmeye tabir edilir. Rüya sahibinin çevresinde bulunan,  kırk yıllık hatırını bir kalemde silecek, yaptığı fedakârlıkları hiçe sayacak ve hiç düşünmeden kendisini gözden çıkaracak bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibi nazarında çok değer verdiği ve sevdiği bir kişiden bu hayırsızlığı görünce adeta yıkılacaktır.

Rüyada Midye Topladığını Görmek

Rüyada midye toplamak, rüya sahibinin hayatında büyük mutluluklar olacağına, özlemelerin son bulacağına, yokluğun biteceğine ve kısmetin açılacağına işaret eder.

Rüyada Midye Dolma Görmek

Rüyada midye dolma gören kişinin ailesinde hiçbir zaman geçim sıkıntısı, yokluk, parasızlık ya da nimet eksikliği yaşanmayacak demektir. Rüya sahibi en kötü şartlarda bile ailesinin rızkından kısmayacak, en lüks yiyecekleri onlardan esirgemeyecek demektir.

Rüyada Midye Kabuğu Görmek

Rüyada midye kabuğu görmek, yaşanacak olan çetin ve zor bir duruma delalet eder. Rüya sahibinin hane içinden bir kişi ile arasında yaşayacağı fikir ayrılığının büyük bir krize dönüşeceğine, çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine tabir edilir.

Rüyada Midye Çıkarmak

Rüya sahibinin kaybettiği yaşam enerjisini yeniden bulmasına ve üzerindeki ölü toprağını atmasına tabir edilir. Hayal kırıklıkları ve umutsuzluk içinde geçen günler artık geride kalıyor, rüya sahibi için hayat yeniden başlıyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Midye Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. osman (09 Mayıs 2014 saat: 13:58)

  Merhaba

  Hatırladıgım kadarıyla düyamda 4 tane midyem vardı ilk midyeyi yemek için elimi uzattıgımda düstü ve içi cok güzeldi tüh sansa bak dedim kendi kendime ikinci midyeyi aldım yemek için ama bu da cok kötüydü oldugu gibi attım ücüncü midye ilkinden de daha iyiydi yedim yedim yedim bitiremedim bir türlü ve ücüncü midyeyi yedikten sonra doydum dördüncü midyeyi hic acmadım bile sonrasında da uyandım.

  simdiden tesekkür ederim

 2. Osman (06 Mayıs 2014 saat: 09:12)

  Normalde hic midye dolma sevmeyen bir kisiyim ama ruyamda dort tane almistim yemek icin actigimda ilkini dusurdum ve ici cok guzel cikmisti icimden tuh sansa bak keske kotu olani dusseydi diye gecirdim ikinci midyeyi yemek icin actigimda ici bostu ve zaten bende sans olsa diye gecirdim ucuncu midyeyi actigimda actiklarimdan en iyisiydi icini yedikce tekrar doldu hatta ben doyana kadar icini bitiremedim son dorduncu midyeyi yemedim zaten yeterince yedim doydum sonraya kalsin dedim. Bu kadar tesekkuer ederim simdiden.

 3. Deniz Kanlidere (02 Mart 2014 saat: 11:47)

  Merhaba ,

  Cok fazla detay hatirlamamakla birlikte hatirlayabildigim en net durum, midye dolma yiyorum ve yemeye devam ettigim muddetce acilan yeni midyelerin daha kotu oldugunu gormeye basliyorum.Sonra ciddi bir igrenme hali oluyor ve bu durum elime aldigim son midyeyi tekrar tablaya koymama neden oluyor.Ancak 1 tane Daha acmaktan kendimi alamamama ragmen onudacope atiyorum. Midem bulaniyor ve kalkip istifra etmek isterken uyaniyorum :)

  Genel tabirlerle yorumlamak dogru mudur tam cikamadim isin icinden.Ancak yapmis oldugunuz genel yorumlar su an yasadigim seylerle bagdasir gibi. Biraz daha detay verebilirseniz belki daha fazla anlamlandirabilirim.

  Cok tesekkurler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,