RuyaTabirleri.com

Rüyada Midye Görmek

Rüyada midye görmek, rüya sahibinin yaptığı bir işten çok pişman olup, onu telafi etmeye çalışacağına işaret eder. Yani zararın neresinden dönülse kardır mantığı ile hareket etmek anlamına gelir. Rüya sahibi kulağına hoş gelen ve kendisi için cazipmiş gibi duran bir işe hiç düşünmeden atılıp, daha işin başında zarar etmeye başladığını görecek ve bu durumun bir an önüne geçmek için çırpınmaya başlayacak demektir.

Rüyada Midye Yemek

Rüyada midye yemek hayırsızlık, vefasızlık ve nankörlük görmeye tabir edilir. Rüya sahibinin çevresinde bulunan,  kırk yıllık hatırını bir kalemde silecek, yaptığı fedakârlıkları hiçe sayacak ve hiç düşünmeden kendisini gözden çıkaracak bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibi nazarında çok değer verdiği ve sevdiği bir kişiden bu hayırsızlığı görünce adeta yıkılacaktır.

Rüyada Midye Topladığını Görmek

Rüyada midye toplamak, rüya sahibinin hayatında büyük mutluluklar olacağına, özlemelerin son bulacağına, yokluğun biteceğine ve kısmetin açılacağına işaret eder.

Rüyada Midye Dolma Görmek

Rüyada midye dolma gören kişinin ailesinde hiçbir zaman geçim sıkıntısı, yokluk, parasızlık ya da nimet eksikliği yaşanmayacak demektir. Rüya sahibi en kötü şartlarda bile ailesinin rızkından kısmayacak, en lüks yiyecekleri onlardan esirgemeyecek demektir.

Rüyada Midye Kabuğu Görmek

Rüyada midye kabuğu görmek, yaşanacak olan çetin ve zor bir duruma delalet eder. Rüya sahibinin hane içinden bir kişi ile arasında yaşayacağı fikir ayrılığının büyük bir krize dönüşeceğine, çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine tabir edilir.

Rüyada Midye Çıkarmak

Rüya sahibinin kaybettiği yaşam enerjisini yeniden bulmasına ve üzerindeki ölü toprağını atmasına tabir edilir. Hayal kırıklıkları ve umutsuzluk içinde geçen günler artık geride kalıyor, rüya sahibi için hayat yeniden başlıyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!