RuyaTabirleri.com

Rüyada Mıknatıs Görmek

Rüyada mıknatıs görmek pek çok şekilde yorumlanır ve geniş anlamları vardır. Kişinin çevresinde ilgi odağı haline geleceğini, yaptığı işler veya hitabet sanatında iyi olması nedeniyle pek çok davet alacağını değişik organizasyonlarda görev alacağı gibi, kendisine gelecek iş tekliflerini de ifade eder. Birden fazla mıknatıs görmek, aynı zamanda ilgilenilmesi gereken işlerin fazlalığı nedeniyle kişinin zaman konusunda sıkıntı yaşayacağına da tabir edilir. Çalışma hayatının istenilenden daha yoğun geçmesine, sosyal hayatın da bu günlerde hızlanacağına ve rüya sahibinin hem çalışıp, hem de eğlenmeye vakit bulmak isterken fiziksel açıdan yorgun düşebileceğine delalettir. Bekar kişiler için çok popüler veya birden fazla kısmeti olan, çevresinde herkesin beğendiği bir eş adayına sahip olacaklarını ve bu kişiyi ikna etmek için epey ter dökmek zorunda kalacaklarını da işaret eder.

Rüyada Mıknatıs Almak

Büyük bir değişim için yapılan önemli değişikliklere yorumlandığı gibi, kişinin çeşitli kurslara veya eğitimlere katılarak var olan niteliklerini daha profesyonel bir platforma taşımak için uğraş vereceğine de tabir edilir. Kendi başının çaresine bakmak ve kazancını daha da artırmak için ek işler yapmak demek olduğu gibi, popüler biri haline gelineceğinin haberini taşır.

Rüyada Mıknatıs İmal Etmek

Büyük işler yapmaya ve pek çok kişinin imrendiği bir çalışma hayatına sahip olmaya tabir edilir. Mıknatıs yaptığını ve sattığını gören kişilerin kendine ait şirket açmaları veya bir şirkete ortak olmaları söz konusu olur. İşbirliği içinde geliştirilecek bir projede isim yapmak, üstlenilen vazifede göz doldurmak ve amirlerinin dikkatini çekmek demektir.

Rüyada Mıknatıs Görmenin Psikolojik Yorumu

Bu rüya dikkat çekmek isteyen ve çevrelerindeki kişilerin ilgilerini üzerinde toplamaya meyilli insanların zaman zaman aşırıya kaçan davranışlarda bulunduğunu bildirirken, aynı anda çok sayıda işle uğraşmanın kişiyi ilerletmek yerine gerilettiğini, zaman sorunu nedeniyle ailesine vakit ayıramadığı için stres yaşadığını da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!