RuyaTabirleri.com

Rüyada Mikrofon Görmek

Rüyada mikrofon görmek, rüya sahibinin hiç aklında olmayan olayların yaşanacağına bu durumdan kah mutluluk duyup, huzur bulacağına kah üzülüp sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Bu rüya söz ve ses olarak tabir edilir ve kişinin bazen hoş sözler bazen de nahoş sözler duyacağı şeklinde ifade edilir. Habersiz gelecek konuğa ya da işlere tabir edilir. Benzer diğer rüya yorumları da sitemizde okuyabilirsiniz.

Rüyada Mikrofonla Şarkı Söylemek

Rüyasında mikrofonla şarkı söylediğini gören kişi, çok güzel haberler alacak demektir. Rüya sahibinin şansının yaver gideceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine ve coşku içinde olacağına yorulur.

Rüyada Mikrofonla Konuşmak

Rüyada mikrofonla konuşmak, rüya sahibinin uçarı bir kişi olduğuna, bir işi bitirmeden diğerine geçtiğine, işleri yarım bıraktığı için de hep başarısız olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin makul olmayan hedefler nedeni ile hayal kırıklığı yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Mikrofon Tutmak

Rüyada mikrofon tutmak, uzaklaşmaya ve rüyayı gören kişinin sevdikleri ile arasına mesafe girmesi nedeni ile birbirlerine karşı yabancılaşmasına ve aralarındaki sıcaklığın da bağın da azalmasına işaret eder.

Rüyada Elinde Mikrofon Görmek

Rüyada elinde mikrofon görmek de mikrofon tutmak gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin insanlarla olan diyaloğunun her geçen gün kötüye gideceğine, toplumdan kendisini soyutlayarak yalnızlığa düşeceğine yorulur.

Rüyada Kulaklık Görmek

Rüyada kulaklık görmek, çok hayırlıdır ve rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, kaderinin değişip, yüzünün güleceğine işaret eder. Kişi, daha önce cesaret edipte kaldıramadığı başarısının önündeki tüm engelleri bu defa kaldırmayı başaracak ve bundan sonrası için hayatında hep güzel adımlar atacak demektir.

Rüyada Kulaklık Takmak

Rüyada kulaklık takmak, kişinin iyi bir kariyer edineceğine, ticaret hayatın da sağlam bir yeri olacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mikrofon Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. tuğçe (14 Aralık 2014 saat: 10:57)

    Konferans salonu gibi bir yerde üzerimde siyah bir elbise var. üst İç çamaşırımın içine bozuk paralar saklamışım ve o şekilde sahneye kürsüye çıkıyorum. Uzun bir mikrofon var ona konuşma yapıyorum. Ağzımda bi sakız var onu tükürüyorum küçük bi kısmı kalıyor ağzımda. Bana bazı sorular soruyorlar ve onu söylüyorum. İşte kaybettiğiniz yakınlarınızı görebiliyor musunuz diyor ben de rüyamda hep gördüğümü anlatıyorum. Arkadaşlarımın değeri tarzı bir şey soruyorlar onu anlatıyorum ve insanlar beni alkışlıyor. Hoşlarına gidiyor. Bu şekilde.

  2. Beste (15 Kasım 2014 saat: 07:37)

    Bir tatil yöresinde ailemleyim. Cok kalabalik havuz,deniz tıklım tıklım. Ama bizim havuzumuzda sadece ailem var. Tenis oynadiklari için insanlarin kafasina top geliyor ben de mikrofonu elime alip konusma yapiyorum bu konu hakkinda. İnsanları disardaki yerde oynamalari konusunda ikna ediyorum. Erkek arkadasim da gelmis ama ben gidiyorum o geliyo gece dışarı çıkıyo bir sürü kizla. O kizlar sevmediğim kizlar. Sadece bir yakin arkadasim orda. Kizlardan birinin telefonundan sevgilimle konusmalarini okuyor bana telefondan. Benden önce kiz sevgilimle birlikte olmus onu da karikaturlestirip göndermiş yasadiklari olaylari. Baska bir kızla da dost olarak benden ayrilmasi konusunda konuşmuş. Bu arada sevgilim beni hic aramiyor telefonunu kapatmis. Yattigimiz sezlonhlarda bir sürü kolye buluyoruz. Cok güzeller. Hepsi bizim oluyo ama birileri itiraz ediyo. Itiraz eden teyzeye babam size cay ismarliycak diyorum. Kolyelerden bazilari pahaliymis ve bazıları zaten benimmis. Erkek arkadasim konusunda cok etkilendim özellikle

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,