RuyaTabirleri.com

Rüyada Milletvekili Görmek

Rüyada milletvekili görmek, rüya sahibinin yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetlerin sona ereceğine, bunların düzelme yoluna girmeye başlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin borçları varsa azalacak ve müreffeh bir hayat sürecektir. Tabircilerin çoğu tarafından, yüksek mertebelere çıkma, güçsüzken daha güçlü olmaya ve olumsuz olaylardan uzak durmaya delalet eder.

Rüyada Milletvekili Olmak

Rüyasında milletvekili olduğunu gören kişi, yüksek mertebelere ulaşacak demektir. Bu durum rüya sahibinin tüm düzenini ve hayatını olumlu etkileyerek güzel bir hayat sürmesine rivayet edilir.

Rüyada Milletvekili ile Konuşmak

Rüyada milletvekili ile konuşmak, rüya sahibine, çevresindeki kimseler tarafından sürekli isteklerde bulunulacağına ve bu isteklere cevap vermek durumunda kalınacağına, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına işaret eder.

Rüyada Milletvekili Adayı Görmek

Hayatın zorluklarıyla karşılaşacağına, rüya sahibinin pek çok zorlukla ve musibetle mücadele etmek zorunda kalacağına tabir edilir. Rüyasında milletvekili adayı gören kişi, belki de hayatının en zorlu ve çalışma gerektiren bir işine başlayacak demektir.

Rüyada Meclis Görmek

Rüya sahibinin başarıları sayesinde toplumda tüm dikkatleri ve gözleri üzerinde toplamasına ve gerek kültürü gerekse olaylara bakış açısı sayesinde insanları etkileyebilme özelliğine sahip olduğuna tabir edilir.

Rüyada Meclis Binası Görmek

Rüyasında meclis binası gören kişi, devlet kurumlarından birinde söz sahibi olabilir ya da bu durumdan tamamen farklı olarak bir işini halletmek için devlet kurumlarının kapısını çalmak zorunda kalabilir diye açıklanır.

Rüyada Meclis Başkanı Görmek

Rüya sahibinin zor durumda olduğuna ve düştüğü yerden ancak birinin kendisine el uzatması halinde kalkabileceğine delalet eder. Aynı zamanda arabulucu kimseye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Milletvekili Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. leyla (22 Ağustos 2015 saat: 07:56)

  Merhaba. Rüyamda babamin doguldugu köyde meşhur bir millet vekiline ziyafet veriyorduk. Millet vekili kadındı ve iyi insan, vicdanlı millet vekili gibi tanınıyor. Ben ona ikramda bulundum ve uykudan uyandım. Ruyami yorumlasaniz çok sevinirim. Önceden teşekkür ederim.

 2. meryem semet (12 Temmuz 2015 saat: 09:03)

  Ruyamda otel gibi bir yerdeyim.otelin kapısına cıkıyorum siirt milletvekili yasin aktay var.kendisi uni. Hocam.hocam nasilsiniz diyorum ayak ustu kısaca sohbet ediyoruz yanında da devlet bahceli yandan yandan bana bakiyor gulumseyerek.yasin hoca iceri girince bana instagramda beni takip etmeye basladiniz diye sohbet baslatiyor(gercek hayatta boyle bisey yok)bende ropartaj yapicam diyor.ropartaji yapacak kiside arkadasim.o sirada ben burayi seviyirum meclis kokuyor havasi degisik oluyor meclisi daha cok seviyorum orada kanunlar yasalar tartisiliyor oranin kokusu havasi cok farkli gibi sohbetimiz oluyor.sonra bahceli iceri giriyor.devlet bahceli bana bisey dedi onu hatirlayamiyorum sevindidgim bir seydi babama soylemek icin babami ariyorum ordada uyandim

 3. Volkan (15 Haziran 2015 saat: 00:57)

  Ruyamda devlet bahceliyi gordum . Ne alaka bilmiyorum . Ondan para istedim borcum icin . Ve o kac bin tl dedi . Bende ne bin i 500 tl dedim . Tomarla para cikardi verdi icinden al diye . Ve ben o paradan sadece 300 alabildim . Utancimdan bidaha isteyemedim . Ve bahceli icin birileriyle tartistim onu savundum bi kac kisiye karsi . Gercekten ne alaka bilemedim . Yorumlarsaniz sevinirim

 4. şükrü (13 Nisan 2015 saat: 23:43)

  Farkında olmadan yola paralel dizilmiş sıra sıra büyük ve küçük taşlarin olduğu yoldan eski bir askerimizden ödünç aldığım çok güzel siyah bmw marka eski model motosikletle kısa süre gittim. Sonra biri bu yol milletvekillerinin kullandığı yol dedi. Bende bu yolda nasıl hızlı gidebilirler ki diye düşündüm. Ben milletvekili olmadığımdan yolu kullanmamam gerektiğini düşünerek motosikleti elimle iterek yolun kenarından ince kum üzerinden geri döndüm. Kumun üzerinde ince motosiklet tekerleklerinin izlerinin kaldığını gördüm. Bu arada başta bir arkadaşım vardı yanımda o hemen geri dönmüştü.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,