RuyaTabirleri.com

Rüyada Milletvekili Olmak

Rüyada milletvekili olmak, çok güzel, hayırlı bir rüyadır ve büyük bir mutluluğun kapıda olduğunu, alınacak müjdeli bir haberi tabir eder. Yüksek makamlara, mertebelere ulaşmanın ifadesi olan rüya işsizler için iyi koşulları olan, pek çok maddi imkanı bulunan bir işe yerleşeceklerini, araya giren insanlar sayesinde yeteneklerin değerlendirileceğini bildirir. Çalışan kimseler için terfi anlamına gelen rüya, genellikle çok sayıda insanı yönetecek hale gelmenin de tabiridir. Muktedir olmak, ülke yönetiminde söz sahibi olmak şeklinde de yorumlanır ve makam sahibi olarak insanlardan saygı, hürmet görmeye alamettir. Milletvekili olduğunu gören kişiler yerel yönetimlerde görev alır veya ülke yönetiminde söz sahibi olacakları mevkilere gelirler. Yüksek bir maaş almanın, hayatının kalan kısmını maddi olarak zorlanmadan ve konforlu koşullara sahip olarak geçirmenin, her türlü zenginliğin delaletidir.

Rüyada Milletvekili Görmek

Rüyada görülen devlet büyükleri her zaman kişiler için baht açıklığına, bol şansa ve kısmete, rızkın çoğalacağına, iyi mertebelere erişmeye, işsizlikten kurtulmaya ve hayatını en iyi koşullarda sürdürecek olmaya yorumlanır. Milletvekili gören kimselerin kendileri de, evlatları da şanslı olur ve hayata dair istenilen her şeye kolay şekilde kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada Milletvekili Adayı Olmak

Büyük işlere girişecek olan rüya sahibinin mevcut mevkisinden ziyade daha çok insana hitap edebileceği, kitleleri hareket ettireceği fırsatlar elde edeceğini, ele geçireceği bu şansı kendisini ispat etmek, sahip olduğu bilgi ve becerileri göstermek için kullanacağını tabir eder. Rüyayı gören kişinin hem kendisi, hem ailesi ve çocukları saygın kimseler olurlar. Hayat boyu hürmet görmek, önemsenmek, toplum tarafından sevilen biri olmak, vatana, millete hizmet etme aşkı içinde yaşamak demektir.

Rüyada Milletvekili Olmanın Psikolojik Yorumu

Büyük emellere sahip olmanın, içindeki liderlik özelliğini ortaya koyabilmek, fikirlerini insanlarla paylaşabilmek için arzu duyan kimseleri ifade eden rüya, başkalarınca değerli bulunma isteğinin, yüksek ideallere sahip olmanın tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: