RuyaTabirleri.com

Rüyada Minare Görmek

Rüyada minare görmek, hayırlı dualar arasında yer alır ve rüya sahibine hayır getirecek, mutlu edecek ve kar sağlayacak olaylar yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibi, hem dünya hayatı hem de ahiret hayatı için çalışıyor her iki cihanda da Allah’ın sevgili kulu olmak için uğraşıyordur. Rüya sahibi dinine olan bağlılığı ve sevgisi ile anılan, herkesin kendine imrendiği bir mümin olarak tabir edilir. Rüyada minare gören kişinin temiz kalpli oluşu sayesinde her işi gücü rast gider, mesleğinde dikkat çekecek şekilde başarı gösterir.

Rüyada Minare Yapmak

Rüyasında bir minare yaptığını gören kişi, Allah yolunda pek çok hayırlı iş yapacak ve sevap kazanacak demektir.

Rüyada Minareye Çıktığını Görmek

Rüyada minareye çıkmak, rüya sahibinin hem dünya hayatındaki yerinde hem de Allah katındaki yerinde muhterem kişi olma mertebesine ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin dünya yaşantısındaki unvanı da yükselecek demektir.

Rüyada Minarede Ezan Okumak

Tüm insanlığı yakından ilgilendiren, güzel ve makbul bir olay yaşanacağı herkesin de bundan nasipleneceği anlamına gelir. Her bir insana fayda sağlayacak bir gelişmenin yaşanmasına tabir edilir.

Rüyada Minare Tamir Etmek

Sadaka, zekât vermek ya da Allah katında hayırların en güzelini işlemek şeklinde yorumlanır. Rüyasında minare tamir ettirdiğini gören kişi, yerini bulacak ve amacına ulaşacak bir hayır işi gerçekleştirecektir.

Rüyada Cami Minaresinin Yıkıldığını Görmek

İyi şekilde tabir edilmez, rüya sahibinin bir daha iyileşemeyeceği bir hastalığa yakalanıp, her geçen gün mum gibi eriyeceğine ve bu durumun da sevdiklerine büyük bir ızdırap ve acı vereceğine tabir edilir.

Rüyada Minareden Düşmek

Halkın gözünden düşmeye ya da toplumda dışlanmaya delalet eder. Rüya sahibi yapacağı bir yanlış nedeni ile ayıplanacak ve itibarını yitirecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!