RuyaTabirleri.com

Rüyada Minare Görmek

Rüyada minare görmek, hayırlı dualar arasında yer alır ve rüya sahibine hayır getirecek, mutlu edecek ve kar sağlayacak olaylar yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibi, hem dünya hayatı hem de ahiret hayatı için çalışıyor her iki cihanda da Allah’ın sevgili kulu olmak için uğraşıyordur. Rüya sahibi dinine olan bağlılığı ve sevgisi ile anılan, herkesin kendine imrendiği bir mümin olarak tabir edilir. Rüyada minare gören kişinin temiz kalpli oluşu sayesinde her işi gücü rast gider, mesleğinde dikkat çekecek şekilde başarı gösterir.

Rüyada Minare Yapmak

Rüyasında bir minare yaptığını gören kişi, Allah yolunda pek çok hayırlı iş yapacak ve sevap kazanacak demektir.

Rüyada Minareye Çıktığını Görmek

Rüyada minareye çıkmak, rüya sahibinin hem dünya hayatındaki yerinde hem de Allah katındaki yerinde muhterem kişi olma mertebesine ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin dünya yaşantısındaki unvanı da yükselecek demektir.

Rüyada Minarede Ezan Okumak

Tüm insanlığı yakından ilgilendiren, güzel ve makbul bir olay yaşanacağı herkesin de bundan nasipleneceği anlamına gelir. Her bir insana fayda sağlayacak bir gelişmenin yaşanmasına tabir edilir.

Rüyada Minare Tamir Etmek

Sadaka, zekât vermek ya da Allah katında hayırların en güzelini işlemek şeklinde yorumlanır. Rüyasında minare tamir ettirdiğini gören kişi, yerini bulacak ve amacına ulaşacak bir hayır işi gerçekleştirecektir.

Rüyada Cami Minaresinin Yıkıldığını Görmek

İyi şekilde tabir edilmez, rüya sahibinin bir daha iyileşemeyeceği bir hastalığa yakalanıp, her geçen gün mum gibi eriyeceğine ve bu durumun da sevdiklerine büyük bir ızdırap ve acı vereceğine tabir edilir.

Rüyada Minareden Düşmek

Halkın gözünden düşmeye ya da toplumda dışlanmaya delalet eder. Rüya sahibi yapacağı bir yanlış nedeni ile ayıplanacak ve itibarını yitirecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Minare Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. neşe (16 Mart 2014 saat: 14:12)

    Rüyamda denizin ortasında duruyorum.üzerimde kaftana benzer uzun birşey var ben etrafıma bakınıyorum ve havada biraz kapalı gibi amaben etrafıma bakınırken az ötede minare görüyorum ve benim görmemle ezan okunuyor bu sefer ben kendimi denizden suları alıp alıp ellerimle havaya atıyorum o andada çok güzel bir şeyler söyleniyor şarkı değil makamlı çok rahatlatıcı ve ardından küçük bir kayık denizde beliriyor benim kayığı görmemle benden yaklaşmaya başlıyor o uzaklaştıktan sora arkasında ışık yandı ve aynı ışık minaredede vardı .Bu arada kendi başımda darığa benzer bir şey var ama bir arada açık görüyorum başımı böyle işte şimdiden teşekkürler.

  2. ismail savaş (08 Mart 2014 saat: 19:41)

    ruyamda eskiden oturduğum,büyüdüğüm evimi gördüm.başkaları oturuyordu.oturanlardan kimseyi görmedim.evin seklini değiştirmişlerdi.kapı ve pencerenin yeri değişmiş.eve dışarıdan bakılınca evde değişiklik yapmışlar.görünce üzüldüm.ve evimize bitişik olan komşumuza gitmişiz oturmaya. o şekilde görmüşüm evimi.dışarıdan evime baktım,kısmen içeriyi gördüm.evimi çok özlediğimi gördüm.abimde bizimle birlikteymiş ve oda evi çok özlemiş ve üzülmüş.oda evi görmek için kolaçan etmiş.

  3. özlem (27 Ocak 2014 saat: 17:01)

    gerçek hayatta teyzemin evinin karşısında bir bina var ve binanın arkasında da cami var sadece minareleri gözükür.rüyamda da teyzemin evindeyim ve evinin karşısını da bir kağıda çiziyordum. yanımda da teyzem vardı. ne çizdiğimi falan sordu. bende ona senin evinin karşısını çiziyorum dedim. rüyam bu kadar. ayrıca ben gece yatmadan önce ilk defa namaz kıldım bu rüya neye işaret?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,