RuyaTabirleri.com

Rüyada Minder Görmek

Rüyada minder görmek, ferahlık, esenlik ve huzur olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin işlerinin ve hayatının kolaylaşacağına, borçlarının azalacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine tabir edilir. Dertlerin, sıkıntıların, zorlukların, üzüntülerin, kederin ve gözyaşının bitmesi anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, önemli bir iş adamı olacağı ve bir holdingin başına geçip, yönetici koltuğunda oturacağı şeklinde yorumlanır. Rütbe ve makam sahibi olmaya yorulur.

Rüyada Minder Dikmek

Rüyada minder dikmek, rüya sahibinin iş kolik biri olduğuna, işini severek yaptığına ve ona dört elle sarıldığına, işinde en iyisi olmak için mücadele ettiğine delalet eder. Rüya sahibi hırslı ve azimli çalışmasıyla ileride hak ettiği yere mutlaka ulaşacak demektir.

Rüyada Mindere Oturmak

Rüyada mindere oturmak ya da minderde oturduğunu görmek, keyfe, eğlenceye ve ağız tadına tabir edilir. Rüya sahibinin kendini çok iyi hissedeceği, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağı sözler duyacağına işaret eder.

Rüyada Minder Almak

Rüya sahibininşansın, bahtın ve kısmetin açık, istikbalin parlak, yarınlarının da güzel ve hayırlı olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi, bugün çok çalışacak, yorulacak ve birikim yapacak, yarınlarında da rahat rahat yaşayıp, çalıştığı zamanların acısını çıkaracak demektir.

Rüyada Yatak Görmek

Rüyasında yatak gören kişi, heyecanlı, keyifli ve eğlenceli günler yaşayacak, kendisine huzur ve mutluluk getirecek, uzun süreli olacak bir gönül ilişkisine başlayacaktır diye yorulur.

Rüyada Yorgan Görmek

Rüya sahibinin yakın zamanda çok hayırlı haberler alıp, buna göre adım atacağına ve hayatının değişeceğine işaret eder. Kişi mutlulukların en büyüğünü yaşama şansına nail olacaktır diye yorulur.

Rüyada Karyola Görmek

Rüyada karyola görmek, işi nedeniyle göçebe yaşamak zorunda olan, sürekli değişik yerlerde konaklayarak yaşayan bir kişi ile açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: