RuyaTabirleri.com

Rüyada Mini Etek Giymek

Rüyada mini etek giymek, rahatlığa, huzura, güzelliğe ve hayra kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin dualarının kabul olacağı, işlerinin yoluna gireceği, kazancının artacağı, borçlarının ve hastalığının da biteceği şeklinde tabir edilir. Hayırlı kişilerle, güzel işler yapmaya, bu işte başarılı olmaya ve helal ekmek yemeğe işaret eder. Kişinin bundan sonra başarılı olacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına yorulur.

Rüyada Mini Etek Giydiğini Görmek

Bir kişi rüyasında mini etek giydiğini görürse, o kişinin hayatında köklü, olumlu ve mükemmel değişiklikler yaşanacak demektir. Rüya sahibinin dertlerin verdiği ağırlıktan, yaşadığı hayal kırıklıklarından ve umutsuzluklardan kurtulacağına, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Kısa Etek Giydiğini Görmek

Rüyada kısa etek giydiğini görmek de çok iyidir. Rüyayı gören kişinin karşısına güzel ve değerli fırsatlar çıkacağına, rüya sahibinin bu şansını iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına ve rahat bir nefes alacağına yorulur.

Rüyada Mini Etek Görmek

Rüyada mini etek görmek, ferahlık, esenlik, sevinç, mutluluk, keyif ve ağız tadı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı bunalımdan ve içine düştüğü darlıktan çıkmayı başaracağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine tabir edilir.

Rüyada Mini Etekli Bayan Görmek

Rüyasında mini etek giymiş bayan gören kişi, evliyse kendisine bir evlat sahibi olacağı müjdesi verilir. Evli değilse, mutluluk verici haberler alarak heyecanlanır demektir.

Rüyada Dar Etek Görmek

Rüyada dar etek görmek, rahatlığın, keyfin, neşenin, huzurun ve sağlığını bozulacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatının ve düzeninin karışacağına, tüm keyfinin kaçacağına ve moralinin bozulacağına yorulur. Kişi, çok sıkıntılı ve zor günler geçirecek, işini kaybedecek, geçim sıkıntısına düşerek, darlık ve yokluk içinde kalacaktır diye ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mini Etek Giymek İle İlgili Rüyalar;

  1. murat akçay (06 Nisan 2014 saat: 04:21)

    gördüğüm rüya evden çıkarken kot önü düğmeli bir mini etekli elbise giyiyorum ve dışarı çıkıyorum başlangıç da yoklu elbise bir terziye gidip flama siparişi veriyorum ve beklemeye başlıyorum dışarı çıktığımda siyah arabanın içindeki kadın o halimi soruyor bende başka bir şey yoktu onun için giydim diyorum. devam ediyorum sonra erkekler bana bakmaya ve asılmaya başlıyor bende kaçıyorum girdiğim sokaklar elbise satanlarla dolu başta ama bir pantolon almaya bir dükkan bulamıyorum sokak a aralarında acele acele geziniyorum flama yı almaya gittiğimde dükkan sahibi bitirip beraber götürürüz diyor ve onun bekliyorum saatinde 08 olduğunu hatırlıyorum….

  2. ipek (03 Mart 2014 saat: 08:28)

    En başını hatırlayamadım ama ben birkac tane erkek arkadasimla beraber yasiyomusum biri bana benden hoslandigini soyluyor sanirim bu siradada sevgilim goruyor kiziyor birden kurt adama dönüşüyor ikiside kavga ediyorlar ben ayırmaya çalışıyorum olmuyo eve gidiyorum Ağlıyorum beyaz dar seksi bi etek giyip sokağa çıkıyorum sevgilimde normalde de olduğu gibi aşırı kıskanç.beni camdan gizli gizli gözetliyormus bende koşmaya ondan kaçmaya çalışıyorum komşu komşu geziyorum kısa beyaz şort arıyorum etek giydigimi anlamasin diyorum korkuyorum falan.enteresan bi rüya şimdiden tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,