RuyaTabirleri.com

Rüyada Mini Etek Görmek

Rüyada mini etek görmek, hayırlara alamet eder. Rahat bir hayata kavuşmaya, konfor içinde olmaya, gülmeye, eğlenmeye, yeni yerler görmeye, yeni arkadaşlıklar edinmeye alamet eder ve rüya sahibinin moralini yükseltecek, motivasyonunu arttıracak, kendisini çok mutlu, hafif ve iyi hissetmesini sağlayacak olaylar yaşayacağına tabir edilir. Kişi, hayırlı ve sevinçli haberler alacak, övgü dolu, güzel sözler duyacak ve yaşamına yenilikler katacak insanlarla tanışacak demektir.

Rüyada Mini Etek Giymek

Rüyada mini etek giymek, dertlerin sonunun geldiğine rüya sahibinin hüzünlü ve kederli ruh halinden sıyrılacağına, esenlik bulup, mutlu olacağına rivayet edilir. Sağlığın, ağız tadının, keyfin, huzurun, yaşam enerjisinin ve sevincinin geri geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kısa Etek Giydiğini Görmek

Rüyada kısa etek giydiğini görmek de, mini etek giymekle benzer şekilde yorumlanır ve güzel gelişmelere delalet eder. Rüyayı gören kişinin yüzünü güldürecek hayırlı ve olumlu olayların yaşanacağı, hayatın yoluna gireceği, işlerin açılacağı, başarının ve kazancın artacağı anlamına gelir.

Rüyada Etek Görmek

Rüyada etek görmek, rüya sahibinin şansının yaver gideceği, dualarının kabul olacağı, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceği şeklinde ifade edilir. Kişi, üzerindeki kısmetsizliği attıktan sonra hayatın güzelliklerini yeni yeni keşfetmeye başlayacak ve öncesinde aslında hiçbir güzelliğin farkında olmadığının ve onlardan mahrum kaldığının farkına varacak demektir.

Rüyada Etek Giymek

Bir kişi rüyasında etek giydiğini görürse o kişinin hayatında kısa süreli bir değişiklik yaşanacaktır diye kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında gönül hoşluğu içinde olacağı ve hiç bitmesini istemeyeceği bir gelişmenin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Uzun Etek Görmek

Rüyada uzun etek görmek, rüya sahibinin istikrarlı oluşu sayesinde hayatında hiçbir şeyi öylesine yaşamayacağına ve hiçbir şeyi gelip geçici olarak görmeyeceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!