RuyaTabirleri.com

Rüyada Minibüs Görmek

Rüyada minibüs görmek, rüya sahibinin iş hayatına ve her gün işe gidip gelirken kat ettiği yola işaret eder. Rüya sahibi için uzun olmayan ama yine de kendisine sıkıcı gelen, bunalmasına ve yorulmasına neden olan yol olarak tabir edilir. Rüyada minibüs görmek durağan olmayan bir hayata, işlerin bazen iyiye bazen de kötüye gideceğine ve hayatın bu şekilde çalkantılarla geçeceğine işaret eder.

Rüyada Minibüs Sürmek

Rüya sahibinin zor bir iş yapacağına yani pek çok kişiyi kontrol edeceği bir işi olacağına ve böyle bir işte başkan olabilecek kapasiteye sahip olduğu için, o işin en tepesindeki insan olmaya layık görüleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Minibüs Yolculuğu Yapmak

Rüya sahibinin elde ettiği başarının ve koltuğun gelip geçici olacağına, o işte kalıcı olamayacağına delalet eder.

Rüyada Minibüs Beklemek

Rüya sahibinin istediği işe sahip olması için sebat ederek, beklemesi anlamına gelir. Rüyasında minibüs beklediğini gören kişi, emeğinin ve sabrının karşılığını mutlaka alacak demektir.

Rüyada Minibüs Şoförü Görmek

Rüya sahibinin meşakkatli ve ağır bir işe gireceğine ve bu işte çok fazla dayanamayacağına yorulur.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüya sahibinin işinden hayır bulacağına, istediği yere geleceğine ve bol kazanca erişeceğine yorulur.

Rüyada Otomobil Kullanmak

Üstün başarılar kazanmaya, büyük zaferler elde etmeye, güzel günler görmeye ve hayatından hayır bulmaya işaret eder. Rüya sahibi, düşlerinde var ettiği o mutlu ve güzel hayatın sahibi olacak demektir.

Rüyada Araba Görmek

Rüyanın niteliğine bağlı olarak yorumu da değişir. Örneğin; rüyada bebek arabası görmek, sıkıntıya, hayvanların çektiği bir arabayı görmek üzüntüye, pazar ya da el arabası görmek sabır gerektiren olaylarla karşılaşmaya, çocuk arabası ise zorluklar yaşamaya tabir edilir.

Benzer rüyalar: Rüyada minübüs görmek

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: