RuyaTabirleri.com

Rüyada Minibüs Görmek

Rüyada minibüs görmek, rüya sahibinin iş hayatına ve her gün işe gidip gelirken kat ettiği yola işaret eder. Rüya sahibi için uzun olmayan ama yine de kendisine sıkıcı gelen, bunalmasına ve yorulmasına neden olan yol olarak tabir edilir. Rüyada minibüs görmek durağan olmayan bir hayata, işlerin bazen iyiye bazen de kötüye gideceğine ve hayatın bu şekilde çalkantılarla geçeceğine işaret eder.

Rüyada Minibüs Sürmek

Rüya sahibinin zor bir iş yapacağına yani pek çok kişiyi kontrol edeceği bir işi olacağına ve böyle bir işte başkan olabilecek kapasiteye sahip olduğu için, o işin en tepesindeki insan olmaya layık görüleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Minibüs Yolculuğu Yapmak

Rüya sahibinin elde ettiği başarının ve koltuğun gelip geçici olacağına, o işte kalıcı olamayacağına delalet eder.

Rüyada Minibüs Beklemek

Rüya sahibinin istediği işe sahip olması için sebat ederek, beklemesi anlamına gelir. Rüyasında minibüs beklediğini gören kişi, emeğinin ve sabrının karşılığını mutlaka alacak demektir.

Rüyada Minibüs Şoförü Görmek

Rüya sahibinin meşakkatli ve ağır bir işe gireceğine ve bu işte çok fazla dayanamayacağına yorulur.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüya sahibinin işinden hayır bulacağına, istediği yere geleceğine ve bol kazanca erişeceğine yorulur.

Rüyada Otomobil Kullanmak

Üstün başarılar kazanmaya, büyük zaferler elde etmeye, güzel günler görmeye ve hayatından hayır bulmaya işaret eder. Rüya sahibi, düşlerinde var ettiği o mutlu ve güzel hayatın sahibi olacak demektir.

Rüyada Araba Görmek

Rüyanın niteliğine bağlı olarak yorumu da değişir. Örneğin; rüyada bebek arabası görmek, sıkıntıya, hayvanların çektiği bir arabayı görmek üzüntüye, pazar ya da el arabası görmek sabır gerektiren olaylarla karşılaşmaya, çocuk arabası ise zorluklar yaşamaya tabir edilir.

Benzer rüyalar: Rüyada minübüs görmek

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Minibüs Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. burcin (29 Mart 2014 saat: 10:12)

  Ruyamda evime bi tanidigim arkadasim ziyarete gelmis benim evimin lavobasinds 500 tl birakmis kenara koymus ben bunu gorunce hemen aliyrm uzernde hilal yaziyo arkadsmn ismi hilal.bn bile bile bu parayi harciyrm.yani hirsizlik yapiyrm icinden 50tlsinide cok boyle ihtyaci ola n birine veriyorum daha sonra benim evime geri geliyolar parasinin kayboldugunu soyluyo bnde hic gormedim deyip yalan atyrm.vicdan azabi cekiyrm anlatmayinca.daha sonra ben dolmusa biniyorum kotu boyle daireye giriyrm orada kadinlar var iclernden sadece birini taniyrm oda boyle kotuluk yapick bana ama anliyrm ordan ayriliyrm bu kadardi ruyanuz icin yorumunuz icin simdiden tesekkurler

 2. aynur (11 Mart 2014 saat: 10:22)

  ben, ablam, kız kardeşim, annem hep birlikte gece karanlıkta bir süs havuzu olan dinlenme parkındayız. ben ablamın ayakkabılarını giymişim. parkta ıslanmasın diye çıkarıp terlik giyiyorum. sonra babam bizi emanet minibüsle alıyor oradan. (babam gerçek hayatta araba kullanmaz) minibüste ayakkabıları unuttuğumu hatırlıyorum. her yeri arıyoruz ama yok. ablamda ayakkabıların çok pahalı ve kendisine hediye olduğunu söylüyor. bana kızmıyor ama ben çok utanıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler…

 3. hayriye tunç (05 Şubat 2014 saat: 09:22)

  rüyamda birisi bana limon uzatıyor, limonu kim uzatıyor bilmiyorum, ama sanırım kadın… etrafta kimseler yok, uzatanın da sadece elini görüyorum. limona uzanıyorum ki ben limonu hiç sevmem ama yemem gerekiyormuş. kabuguyla sapsarı bir limon… istemeye istemeye alıyorum ve ısırıyorum. ağzımda biraz beklettikten sonra elimdekinin limon değil ayva olduğunu hissediyorum ama tadından hissediyorum.. ayva da sarı… tadı aldıktan sonra uyanıyorum.. kısa ama anlamlı bir rüya gibi geldi. değerli yorumlarınızı beklerim. teşekkürler.

 4. esra (17 Ocak 2014 saat: 21:49)

  akşam saat 17:00 ile 18:30 arasında gördüm. bir eve gireceğiz rüyamda minibüsle geliyoruz.minibüsün altında köpek var. kocaman iri ve kalın birde yılan köpek yılanı ağızına alıp ısırıyo biz eve giriyoruz herkez ölü ölülerin içinde yatan iki kişi var karı koca orta yaşlılar. bunlara bakıyoruz sonra adamın ayagı ağırıyo birinden yarımdım istiyo bi kızdan. masaj yaparmısın diyo kız telefonla msjlaşıyo yok diyo. bende üzülüyorum ben yaparım dayı diyorum elimi yıkamaya gidiyorum mutfaga o sırada meyve görüyorum leğenle dolu muz kiraz çilek. sonra muzu yiyorum niye masaj yapacakmışım yapmayayım banane diyorum kendi kendime.muzun üstündekiler sarı sarı dışı ama onu yemiyorum alttan çekiyorum dışı yeşil ham sanıyorum ama değilmiş onu yiyorum ve uyanıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,