RuyaTabirleri.com

Rüyada Miras Görmek

Rüyada miras görmek, rüyanın gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin zenginliğe ve rahata kavuşacağına delalet eder. Kolay elde edilecek rızka, paraya ve kolay bir yaşama tabir edilir. Rüya sahibinin ağız tadı, keyif, hoşluk, bolluk ve bereket içinde yaşaması sayesinde genç, dinamik ve sağlıklı olacağına bu sayede de uzun yıllar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Miras Kalması

Rüyada miras kalması, kişinin hayatının güzelliği sayesinde çevresi tarafından kendisine gıpta ile bakıldığı ve doğuştan şanslı olarak görüldüğü anlamına gelir. Bir eli yağda bir eli balda bir hayat sürmeye, darlık nedir hiçbir zaman bilmemeye yorulur.

Rüyada Miras Ev Kalması

Bir kişi eğer rüyasında kendisine miras bir ev kaldığını görürse hakkı olan bir mala ya da paraya kavuşur. Bu rüya bazen de havadan gelecek olan sermayeye ya da çalışmadan kazanılacak mülke tabir edilir.

Rüyada Miras Paylaşmak

Rüyada miras paylaşmak da benzer şekillerde tabir edilir ve maddi anlamda güç kazanmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin kasasına hiç hesapta olmayan ve emek harcamayı gerektirmeden girecek olan gelire delalet ederken bazen de yeni kısmet kapıları olarak değerlendirilir.

Rüyada Miras Para Görmek

Rüyada miras para görmek, kişinin büyük bir kısmete konacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına ve zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Miras Kavgası Görmek

Rüyada miras kavgası görmek, rüya sahibinin meslek hayatında gerçekleştireceği büyük bir atılıma, düşmanlarını ve rakiplerini arkasında bırakacağına, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine delalet eder. Rahat, kolay ve uzun bir ömre yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,