RuyaTabirleri.com

Rüyada Misafir Ağırlamak

Rüyada misafir ağırlamak, rüya sahibinin yakında bir toplantı yaşanacağına veya bir grupla birlikte vakit geçireceğine işaret eder. Rüyada evinde misafir ağırlayan kimse, yakın arkadaşları ile birlikte bir geziye gider veya çok sevdiği kimselerle birlikte vakit geçirir. Ağırladığı misafirlerle yiyip içtiğini görmek dost meclislerinde bulunmaya ve kişilere ulaşacak nimetlere; misafire ikramda bulunmak ise bereket ve bolluğa işaret eder. Rüyada ağırladığı misafirlerle gülüp oynayan kişi, yakında bir musibete uğrar veya başına bir bela gelir.

Rüyada Misafire Gitmek

Rüyada misafire giden kimse bir yolculuğa çıkar ve bu yolculukta bazı hayırlara ulaşır. Rüyada istenmeyen misafir olduğunuzu görmeniz size ulaşacak bazı belalar veya sorunlar anlamına gelmektedir. İstemediği bir yere misafirliğe giden gerçek hayatta da hoşlanmayacağı bir şeyler yapmak zorunda kalır. Sevdiği bir yere misafirliğe gitmek ise mutluluk ve huzura delalet eder.

Rüyada Misafir Davet Etmek

Rüyada misafir davet etmek, bazı insanlara yapacağınız yardımlara veya sizin elinizle ulaşacak hayırlara işarettir. Sevmediğiniz birini evinize davet ettiğini görmeni, o kimse ile aranızın düzeleceğine; sevdiğiniz bir kişiyi davet etmeniz ise onunla ortak yapacağınız bir işe delalettir. Rüyanızda bir topluluğu yemeğe davet ederseniz bu rüya, işinizde bazı sorunlarla karşılaşacağınız veya meşgul olduğunuz için pek çok işi yarım bırakmak zorunda kalacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Akrabalarının Misafir Olarak Gelmesi

Herhangi bir akrabasının evinde misafir olduğunu görmek, eğer hamile birisi varsa onun yakın zamanda bir erkek çocuğu doğurmasına işaret eder. Bazen de bu rüya beklenmeyen bir yerden gelecek haberdir.

Rüyada Misafir Ağırlamanın Psikolojik Yorumu

Bu rüyayı genellikle toplulukla birlikte hareket eden ve insanlara ikramda bulunmayı onlara yardım etmeyi seven kişiler görmektedir. Bazen de bu rüya iş dünyanızda yalnız olduğunuzu gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!