RuyaTabirleri.com

Rüyada Misafir Ağırlamak

Rüyada misafir ağırlamak, rüya sahibinin yakında bir toplantı yaşanacağına veya bir grupla birlikte vakit geçireceğine işaret eder. Rüyada evinde misafir ağırlayan kimse, yakın arkadaşları ile birlikte bir geziye gider veya çok sevdiği kimselerle birlikte vakit geçirir. Ağırladığı misafirlerle yiyip içtiğini görmek dost meclislerinde bulunmaya ve kişilere ulaşacak nimetlere; misafire ikramda bulunmak ise bereket ve bolluğa işaret eder. Rüyada ağırladığı misafirlerle gülüp oynayan kişi, yakında bir musibete uğrar veya başına bir bela gelir.

Rüyada Misafire Gitmek

Rüyada misafire giden kimse bir yolculuğa çıkar ve bu yolculukta bazı hayırlara ulaşır. Rüyada istenmeyen misafir olduğunuzu görmeniz size ulaşacak bazı belalar veya sorunlar anlamına gelmektedir. İstemediği bir yere misafirliğe giden gerçek hayatta da hoşlanmayacağı bir şeyler yapmak zorunda kalır. Sevdiği bir yere misafirliğe gitmek ise mutluluk ve huzura delalet eder.

Rüyada Misafir Davet Etmek

Rüyada misafir davet etmek, bazı insanlara yapacağınız yardımlara veya sizin elinizle ulaşacak hayırlara işarettir. Sevmediğiniz birini evinize davet ettiğini görmeni, o kimse ile aranızın düzeleceğine; sevdiğiniz bir kişiyi davet etmeniz ise onunla ortak yapacağınız bir işe delalettir. Rüyanızda bir topluluğu yemeğe davet ederseniz bu rüya, işinizde bazı sorunlarla karşılaşacağınız veya meşgul olduğunuz için pek çok işi yarım bırakmak zorunda kalacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Akrabalarının Misafir Olarak Gelmesi

Herhangi bir akrabasının evinde misafir olduğunu görmek, eğer hamile birisi varsa onun yakın zamanda bir erkek çocuğu doğurmasına işaret eder. Bazen de bu rüya beklenmeyen bir yerden gelecek haberdir.

Rüyada Misafir Ağırlamanın Psikolojik Yorumu

Bu rüyayı genellikle toplulukla birlikte hareket eden ve insanlara ikramda bulunmayı onlara yardım etmeyi seven kişiler görmektedir. Bazen de bu rüya iş dünyanızda yalnız olduğunuzu gösterir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Misafir Ağırlamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Şeyma (20 Ağustos 2016 saat: 16:02)

    Rüyamda bir yoldayım birisinin arabasıyla bir yere kadar geliyorum. Sonra beni indirin burada diyorum iniyorum. Bilmediğim yollarda yürüyorum. Arkadaşımın kardeşini görüyorum onlara gitmek istiyorum yürüyorum biraz. Karşıma köpek çıkıyor geri dönüyorum. Geldiğim yolda giderken birden düşüyorum bayılcak gibi oluyorum. Sonra yerde yatarken arkadaşlarım geliyo pazarteside böyleydin diyorlar sonrası yok.

  2. büşra (08 Mayıs 2015 saat: 07:19)

    Rüyamda erkek arkadaşım ben ve onunla ortak bir arkadaşımız mehmet vardı bizim evdeydik benim üzerimde ilk başta bornoz vardı ve cok bakimsizdim sonra eerkek aarkadaşım bana yaklasti ben yüzvermedim bbanyoya girdi o da yikandi bu sırada benim liseden çok samimi oldugum aarkadaşımın ailesi geldi ve o arkadaşım gelmedi bir ikram yemek telasina düştük ben bir yandan kahve yapıyorum bir yandan mantıaaçıp pişirip tabaklara koyuyorum arkadaşımı ariyorum o bu durumdan rahatsız gelmek istiyo bende onun yanina gitmeye kalkiyorum ama ailesinin bizdekkalacağını öğrenip sevinp geri donuyorum bir yandan kkalsinlar diye ısrar ediyo ru m bir yandanda babam erkek arkadaşım bizde kalicak diye kizmasindan korkuyorum lise arkadaşım in ablasının nişanı na yardım etmiştim geçen haftalarda gene aynı telasa benziyordu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,