RuyaTabirleri.com

Rüyada Misafir Gelmesi

Rüyada misafir gelmesi, rüyayı gören kişinin, evinin bereketinin artacağına, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına ve aile hayatında parasal olarak herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşanmayacağına rivayet eder. Aynı zamanda, yakın bir zamanda, gerçekleştirilecek bir iş sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine ve bu kazanç sayesinde daha iyi işler yapılacağına yorumlanır.

Rüyada misafir gelmesi, rüya sahibinin, yakın bir zamanda, bir erkek evlat sahibi olacağına da tabir eder.

Rüyada Kalabalık Misafir Gelmesi

Rüyayı gören kişinin, bol kazançlı, çok kısmetli, iş hayatında çok sevilen, işini çok iyi yapan, her yaptığı işe büyük bir emek katan ve insanlar tarafından çok dürüst, ahlaklı ve çok iyi kalpli bir insan olarak bilinen bir kişi olduğuna ve büyük ve karlı işlere girerek iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada Eve Misafir Gelmesi

Rüya sahibinin, hanesinde, çok büyük bolluk ve bereketin hâkim olacağına, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine rivayet eder.

Rüyada Davetsiz Misafir Gelmesi

Çalışma hayatında çok iyi bir yerlere gelen rüya sahibinin, bulunduğu yeri kaybetmemek için çeşitli hilelere başvuracağına, insanları kandıracağına, bazı işlerde çok büyük ve farklı yollara başvuru yaparak başka insanların ayaklarını kaydıracağına ve çok büyük bir vicdan yükü alarak büyük bir pişmanlık yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Yatılı Misafir Gelmesi

Rüyayı gören kişinin, kazanacağı başarıların, elde edeceği mevkinin ve sahip olacağı servetin çok uzun bir süre boyunca kendisine yarar sağlayacağına tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Misafir Gelmesi İle İlgili Rüyalar;

 1. Ersin (30 Aralık 2014 saat: 11:24)

  Merhaba

  Rüyamda eve çok misafir geliyor. Maç izlemeye geliyorlar, eşimin kardeşi getiriyor. ben hiç maç izlemem, ama ailem akrabalarımı da gördüm. Önce erkekler geliyor. Rüyanın sonuna doğru ailemi de gördüm. Ben kızıyorum nie geliyorsunuz bu kadar insan gelirmi die. Habersiz geldiler. die. Yorumu nedir?

 2. rukiye (29 Aralık 2014 saat: 11:19)

  Ruyamda cok karisik seyler oldu ordan oraya atlayan bi film seridi gibiydi. Arkadasimla bi arkadasi ziyarete gittik ruyada cok samimiydik ziyarete gittigimiz arkadasla ama normal hayatta hic samimi degiliz. Gittigimiz ew bayagi uzakti bi koydeydi bayagida kalabalikti herkes bizi gorunce sewindi sarildi filan bitanesi sarilirken sirtimda bicak saklamis guya saka yapio normalde ew sahipleri iyi seyler yasamiodu kocasiyla maddi durumu iyi degil diye kizin annesinin yanina yerlesmisler ama bizi gormek iyi geldi onlara. Sonra kendi ewimde buldum kendimi bian misafir gelmis cok kalabalik we annem yok ewde o sirada eski sewgilim arayip duruyo barisnak istiyo bende kizip kufredip kapatiyorum o yine ariyo sonra annem geldi ardindan babam geldi bende odama gittim bide baktim masanin altinda boyle hepsi mawi renkli bebek esyalari emzik bez biberon vs. Ve diorum ki bunlari ben sakliyayim benm cocugum olursa kullanirim cunku hepsi yepyeniler. Sonra bi baktim babam birben bagirip cagirmaya basladi sebebini tam hatirlamiyorum . ruyam bu kadar belirteyim ben bekarim

 3. gönül Levent (10 Aralık 2014 saat: 14:51)

  Rüyada cok kalabalik gördüm, tam cikaramadim o insanlar banami gelmisti misafirlige yoksa ben mi gitmistim. orda bir kadin kizima talip oldu.ve artik karar vermemi istedi. o kadin benim arkadasim.bn tam bir cevap vermedim. sonra bunlari yanlizken kizima anlattigimi gördüm. sonrasini pek hatirlamiyorum. karisikti biraz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,