RuyaTabirleri.com

Rüyada Misafir Olmak

Rüyada misafir olmak, rüya sahibinin güzel komşuluk ilişkilerine sahip olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin rüyasında misafir olduğunu görmesi bazı durumlara göre değişiklik gösterse de temelde iki farklı yorumlaması bulunmaktadır. Bunlardan ilki, yaşadığı çevrede iyi kalpli ve yardım sever komşulara sahip olmasıdır. Rüyada misafir olduğunu görmenin bir diğer anlamı ise rüya sahibinin kendisini evinde hissetmediği, rahat edemediği bir yerde olacağıdır. Bu yer, kişinin iş yeri veya bir arkadaşının evi olabilir.

Rüyada Misafir Görmek

Rüyada misafir görmek, rüya sahibinin tanıdığı bir kişi ile maddi temelli iş yapacağına işaret eder. Rüyada görülen misafir, kişinin ortak olarak bir tanıdığı ile birlikte iş kurmasına veya yatırım yapmasına delalet eder. Rüya sahibi kişi, bu işten kazanç elde edebilir veya kayıp yaşayabilir. Bu durum rüya sahibinin yatırımında dikkatli olmasına bağlıdır.

Rüyada Misafir Gelmesi

Rüyada misafir geldiğini görmek, rüya sahibinde istenilecek olan bir yardıma işaret eder. Rüya sahibi kişinin bir tanıdığı, kendisinden bir konuda akıl isteyecektir. Bazı durumlarda ise rüya sahibinden istenilecek olan borç paraya işarettir.

Rüyada Misafir Davet Etmek

Rüyada misafir davet ettiğini görmek, rüya sahibinin insanlara karşı olan iyi niyetini ve yardımseverliğini simgelemektedir. Rüyada misafir davet etmek, rüya sahibi kişinin arkadaş çevresinde sevilen sayılan ve saygı duyulan bir kişi olduğuna işaret eder. Rüyada misafir davet etmek, kişinin hayırlı biri olması anlamına gelir.

Rüyada Misafir Yolcu Etmek

Rüyada misafir yolcu ettiğini görmek, rüya sahibinin bir konuda arkadaşına yardım edeceği ve bu yardım karşısında arkadaşının ona minnettar olacağı anlıma gelmektedir. Bazı durumlarda bu rüya, rüya sahibinden alınan borç paranın zamanında ve eksiksiz bir şekilde ödeneceğine delalet eder. Rüyada misafir yolcu etmek, yardımseverliğinin yerini bulmasıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Misafir Olmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Coupon (24 Aralık 2016 saat: 08:14)

  Rüyamda oğlum ile birlikte meslektaşım ın evinde misafir oluyorum, misafir oldugum eve gece kapıtı açıp girerlen rahatsızlık vermemek için kapıyı sessizce açmaya çalısırken ev sahibini uyanmış görüp özür diliyorum, ods çok mütevazi şekilde rahat olmamı istiyor, yorumunu bekler tesekkür ederim

 2. Selina (29 Mart 2016 saat: 22:05)

  Merhabalar,
  Ben rüyamda düşmanimla telefonda konuştum. Ben onu aradim ve ona seni öldürürüm dedim. Baska birsey daha söylemiştim ama hatırlamıyorum. Ve o dedikini benimi öldürecen?! Bende evet öldürürüm dedim ve telefonu kapattım. Ondan sonra icim rahat değildi çünkü yapamicagimi biliyordum diye galiba. Lütfen açıklayabilir misiniz? Cok tesekkur ederim

 3. yakup (09 Eylül 2015 saat: 02:11)

  Rüyamda hiç tanımadığım babam yaşında orta boylu güçlü görünen bir adamla karşılaşıyorum büyük bir binanın önünde,hiç tanımadığım bu adamla selamlaşıp ayaküstü kısa bir muhabbet ediyoruz sonra beni misafir olarak davet ediyor,binayı göstererek bana bu bina benim diyor benim evimde bu binada üst katlarda diyerek beni bu binadaki evine, yani ailece oturduğu dairesine çıkarıyor.Adamın binasındaki dairesine yani ailece oturduğu evine çıkmadan önce binanın önünde bir çeşme görüyorum,bu çeşmeden su içtim mi içmedim mi orasını tam olarak hatırlayamadım neyse bu adamın evine çıkıyoruz beşinci veya altıncı kat gibi,beni ailesiyle eşi ve tesettürlü çok güzel kızıyla tanıştırıyor,tabi adamın eşide tesettürlü, eşi ve kızı çok sıcakkanlı çok iyi davranıyorlar bana, çok güzel misafir ediyorlar beni bana ikramda bulunuyorlar,kendimi çok rahat hissediyorum evlerinde,çay içiyoruz muhabbet ediyoruz daha sonra adamla birlikte ayrılıyoruz evlerinden, bu adamla bir otobüse binerek yaşayan bir evliyayı,Allah Dostunu ziyarete gidiyoruz.otobüste başka insanlar var mı orasını da tam olarak hatırlayamadım ama bu adam ve ben otobüsteyiz yolculuk halindeyiz,rüya burda bitiyor otobüste yolculuk halinde giderken

 4. Neslihan (19 Nisan 2015 saat: 12:08)

  Rüyamda hiç tanımadığım arkadaşlarımı evimde misafir ediyordum yani bende kalıyorlardı (yatılı) annanem ve dedem ( rahmetli) benim evime gelip onları kovmak istiyorlardı sonra Butun ailem birleşti konuşuyorlardı ben anlamıyordum misafirlerim yok oldu ..

  Teşekkür ederim şimdiden tercümeniz için iyi günler dilerimm .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,