RuyaTabirleri.com

Rüyada Misafir Olmak

Rüyada misafir olmak, rüya sahibinin güzel komşuluk ilişkilerine sahip olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin rüyasında misafir olduğunu görmesi bazı durumlara göre değişiklik gösterse de temelde iki farklı yorumlaması bulunmaktadır. Bunlardan ilki, yaşadığı çevrede iyi kalpli ve yardım sever komşulara sahip olmasıdır. Rüyada misafir olduğunu görmenin bir diğer anlamı ise rüya sahibinin kendisini evinde hissetmediği, rahat edemediği bir yerde olacağıdır. Bu yer, kişinin iş yeri veya bir arkadaşının evi olabilir.

Rüyada Misafir Görmek

Rüyada misafir görmek, rüya sahibinin tanıdığı bir kişi ile maddi temelli iş yapacağına işaret eder. Rüyada görülen misafir, kişinin ortak olarak bir tanıdığı ile birlikte iş kurmasına veya yatırım yapmasına delalet eder. Rüya sahibi kişi, bu işten kazanç elde edebilir veya kayıp yaşayabilir. Bu durum rüya sahibinin yatırımında dikkatli olmasına bağlıdır.

Rüyada Misafir Gelmesi

Rüyada misafir geldiğini görmek, rüya sahibinde istenilecek olan bir yardıma işaret eder. Rüya sahibi kişinin bir tanıdığı, kendisinden bir konuda akıl isteyecektir. Bazı durumlarda ise rüya sahibinden istenilecek olan borç paraya işarettir.

Rüyada Misafir Davet Etmek

Rüyada misafir davet ettiğini görmek, rüya sahibinin insanlara karşı olan iyi niyetini ve yardımseverliğini simgelemektedir. Rüyada misafir davet etmek, rüya sahibi kişinin arkadaş çevresinde sevilen sayılan ve saygı duyulan bir kişi olduğuna işaret eder. Rüyada misafir davet etmek, kişinin hayırlı biri olması anlamına gelir.

Rüyada Misafir Yolcu Etmek

Rüyada misafir yolcu ettiğini görmek, rüya sahibinin bir konuda arkadaşına yardım edeceği ve bu yardım karşısında arkadaşının ona minnettar olacağı anlıma gelmektedir. Bazı durumlarda bu rüya, rüya sahibinden alınan borç paranın zamanında ve eksiksiz bir şekilde ödeneceğine delalet eder. Rüyada misafir yolcu etmek, yardımseverliğinin yerini bulmasıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,