RuyaTabirleri.com

Rüyada Misafirlik Görmek

Rüyada misafirlik görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri işlerinin ters gittiğine, çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçirdiğine, büyük hayalkırıkları yaşadığına, elini attığı birçok işin neredeyse zarar vererek sona erdiğine, çok yorucu ve stres yapıcı bir işe girdiğine, hayal ettiği birçok şeye henüz ulaşamadığına ancak yakın bir zaman içinde alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde mutluluktan havalara uçacağına rivayet eder.

Rüyada Misafirliğe Gitmek     

Rüya sahibinin, iş hayatında sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, çok zor durumlara düşeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına ve sıkıntılar ile boğuştuğu bir dönemin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada Misafirliğe Gittiğini Görmek   

Rüyada misafirliğe gitmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, bazı talihsiz olaylar yaşadıktan, sıkıntılı bir dönemden geçtikten, büyük zararlara uğradıktan ve güvendiği bazı kişilerden ihanet gördükten sonra şansının döneceğine, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına ve hayatın yüzüne güleceğine işaret eder.

Rüyada Misafirlikte Olmak    

Aile hayatında zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, sevdiği kişiler ile kısa süreli de olsa irtibatının kopacağına, çok büyük bir endişeye kapılacağına, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine ve daha ileri bir seviyeye yükseleceğine tabir edilir.

Rüyada Misafirlikte Yemek Yemek 

Başı büyük sıkıntılar ve sorunlar ile derde girmiş olan rüya sahibinin, uzun bir süre boyunca çok büyük emek vererek işlerini düzeltmeye çalışacağına, çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: