RuyaTabirleri.com

Rüyada Mısır Koçanı Görmek

Rüyada mısır koçanı görmek, kişinin kazancını ağız tadıyla yediğinin ve işlerinin yoğunlaşmasına rağmen yorgunluk çekmediğinin alametidir. Tatlı telaşlara da işaret eden rüya çok sayıda çocuk sahibi olunacağını ve her birinin rızkının da bol olacağını müjdeler. Mısır koçanı genellikle aile içinde huzur olduğunun, aile bireylerinin birbirleriyle sağlam bağlar kurduklarının ifadesidir ve rüya sahibinin eş seçimi konusunda şanslı olacağını, hayatı boyunca eşinden hürmet ve saygı göreceğini tabir eder. İş hayatında iniş çıkışlar ola da genellikle kişinin geçmişe göre çok daha fazla kazanç elde edeceğini, alım gücünün yükselmesiyle beraber daha büyük bir eve taşınma düşüncesine gireceğine yorumlanır. Zengin ve ferah bir hayatın, talihin kişiden yana olacağının da habercisidir.

Rüyada Mısır Koçanı Kemirmek

Mısır koçanı görmek olumlu anlamlar içerse de mısır koçanı kemirmek aynı şekilde olumlu yorumlanmaz. Zira koçan kemirdiğini görmek kişinin fakirleşeceğine, işlerinin bozulacağına ve yaşayacağı mali krize işaret etmektedir. Bir anda dengelerin alt üst olmasıyla yaşanan bocalamanın aile içinde de bazı huzursuzluklara, gergin anlara neden olacağını ifade eden rüya, sinirlerine hakim olmakta zorlanan rüya sahibinin yakınlarındaki kişilere kırıcı davranacağını da tabir eder.

Rüyada Mısır Tarlası Görmek

Zengin bir hayata, eş seçiminde mantıklı hareket etmeye ve atadan kalan miras sayesinde bir anda hayatını değiştirmeye yorumlanır. Şanslı olunduğunu bildiren rüya, geçmişteki olumsuzlukların aksine, geleceğin kişi için son derece güzel olacağına, istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine ve sağlık sorunlarından da tamamen kurtulmaya müjde verir.

Rüyada Mısır Koçanı Görmenin Psikolojik Yorumu

Zayıflayan aile bağlarının ifadesidir ve kişinin aile bireyleri ile arasında uçurumlar olduğunu, geçmişte yaşanan olumsuz olayların tüm aile bireylerini birbirinden uzaklaştırdığının tabiridir. Rüya sahibinin eskisi gibi tüm sevdikleri ve ailesiyle beraber olmayı arzuladığını, geçmişe özlem duyduğunu ve yalnızlık çektiğini de delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!