RuyaTabirleri.com

Rüyada Mısır Tarlası Görmek

Rüyada mısır tarlası görmek, rüyayı gören kişinin durumuna bağlı olarak birkaç farklı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi, evli bir kadın ise, aile hayatındaki mutluluğunu kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine ve bu yüzden çok büyük üzüntü yaşayacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi, bekâr bir kadınsa, iş hayatında sıkıntılı olduğu bir dönemde bir anda eline geçip sıkıntılarının bitmesine ve rahat nefes almasına yardım edecek bir miktar paraya işaret eder. Rüyayı gören kişi yaşlı bir erkek ise iş hayatında yapacağı bir çalışmadan sonra para kazanacağına rivayet eder. Rüya sahibi eğer genç bir erkek ise çok yetenekli ve becerikli birisi olduğuna yorumlanır.

Rüyada Mısır Tarlası Kazmak

Rüyayı gören kişinin çok zorlu ve sıkıntılı bir dönemden geçtikten sonra çok büyük kazançlar elde edeceğine, büyük başarılar kazanacağına ve çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada Mısır Tarlası Sulamak

İş hayatında uzun bir zaman boyunca kazandıklarını büyük bir birikim haline getiren rüya sahibinin, bu birikim sayesinde iş hayatında ya da aile hayatında zorluk yaşayan tanıdıklarına ya da sevdiklerine destek olacağına tabir edilir.

Rüyada Mısır Tarlasında Olmak

Rüya sahibinin, çok zorlu bir dönemden geçtikten, türlü sıkıntılar ve sorunlar çektikten sonra çok büyük başarılara ulaşacağına, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına işaret eder.

Rüyada Mısır Tarlasında Koşmak

Zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, iş hayatında karşısına çıkacak fırsatları akıllıca ve doğru bir şekilde değerlendirmesinden ötürü çok hızlı bir şekilde kazanç elde etmeye başlayacağına ve iş hayatında çok hızlı bir çıkış yakalayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mısır Tarlası Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. celil (01 Aralık 2014 saat: 04:49)

    Elimde balta ile yemyeşil otların olduğu 2 3 dönüm tarla içinde geziyorum (yeşil otlar bir iki hafta önce biçilmiş yağmur yarım saat önce yagmis ) geriye kalan tarlalarda ise mısır ekili ve mısır koçan ları hasata hazır halde annemi kardeşim i ve rahmetli anneannemi benim olduğum onlara doğru 8 10 tane ineği otlamaya getiriyorlar . Onlara sesleniyorum ve suruyu bana doğru çevirerek geliyorlar sevinerek onları karşılıyorum ama bir bakıyorum Boz renkte iri bir kurt onlara saldırmak üzere elimdeki baltayi sallayarak dikkatini çekiyorum ve onu korkutuyorum şelale den akan suyun arkasına saklanıp saldırmak için fırsat kolladigini görüyorum ve tam üstüme atarken elimdeki balta ile kurt un kafasını kestim iki hamlede ama hiç kan akmadi ve kurtun kafası koparak yere yığıldı kardeşim i annemi ve rahmetli anneannemi bir derenin üzerinden karşıya geçirdim çok güzel bir dere iki kenarları çeşit çeşit agaclarla dolu bende bir ağacın üzerine çıkarak dallarından karşıdan karşıya geçtim mısır tarlasinin ortasında bir ev vardı bizimkileri o eve götürdüm başka hayvanlar zarar vermesin diye ve evin içinde iken evin önünden bir tren geçti trenin içindeki yolcuların bir kaçının elinde mısır koçan ları vardı tren gittikten sonra elimdeki balta ile mısır tarlasinin içinden inekleri toplayıp ahır a götürmeye gittim inekleri toparladim ahira doğru gittiğimde ahirin çatısı yoktu ve annem ile Teyzem ve kocası tartisiyordu

  2. Arif ozbek (17 Mart 2014 saat: 03:49)

    rüyada yengemin yengemin kardeşiyle birlikteydim onunla bir mısır tarlasına traktörle o gittik çok mısırlar vardi ve dikkatimizi çeken mısırların üzerinde zeytin yağı daha doğrusu rüyamda olan kişi zeytin yağı gibi bişey dökülmüş dedi mısırları kesti ama bana toplanan ürünlere dokundurtmadi 1 el arabası dolusu mısır vardi ben uyandım) yengemin kardeşi benimle yaşıt bir kız ruyada babası bana sert bakıyordu kızla çok samimiydik inşallah yorumlarınızı bekliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,