RuyaTabirleri.com

Rüyada Mısır Unu Görmek

Rüyada mısır unu görmek, kişinin kolay yoldan elde edeceği maldır. Bu rüyayı gören kişi çalışmadan miras yoluyla veya ganimet bularak bir para kazanır. Mısır unu, geçiminizi hayırlı ve güzel yollardan hiç zorlanmadan kazanacağınız anlamına da gelmektedir. Rüyasında çok miktarda sarı renkli mısır unu gören kişinin eline altın geçer. Mısır genellikle renginden ve tanelerinden dolayı altın anlamına gelmektedir. Mısır unu yapmak, kişinin elindeki parayı değerlendirmesine, bu para üzerinden mal elde etmesine yorumlanır. Mısır ununu eline alan kişinin başına çok talihli bir olay gelir. Mısır unu paketi görmek toplu para anlamındadır.

Rüyada Mısır Unu İle Yemek Pişirmek

Rüyasında mısır unu ile balık pişirmek kişinin büyük bir ganimete konmasının ya da eline geçecek yüklü miktarda paranın göstergesidir. Genellikle bu rüya altın biriktirme olarak da tabir edilmektedir. Rüyada mısır unu çorbası yapmak kazandığınız gelire haram karışmasına veya çeşitli yollardan geçiminizi sağlamanıza işaret eder. Rüyada mısır unu ile herhangi bir şeyi kızartmak ise zorlukla elde edilecek kazanca delalet eder. Rüyada mısır ununu olduğu gibi yemek sanat öğrenmeye, yeni bir meslek edinmeye işarettir.

Rüyada Mısır Görmek

Rüyada görülen mısır çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre mısır tanelerinden dolayı altındır. Bu rüyayı gören kişinin eline rüyada gördüğü mısır nispetince altın para geçer. Bazı tabircilere göre ise mısır, sıkıntıya ve üzüntüye yorumlanır. Mısır koçanı başa gelecek bir musibete, mısırın kendisi ise uğrayacağınız bir zarara ve sıkıntıya delalettir.

Rüyada Mısır Unu Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında mısır unu gören kişi, psikolojik olarak mükemmelliyetçi, eli her şeye yatkın ola hamarat ve becerikli bir kişidir. Bu rüya bazen de içinizdeki hastalık korkusunu yansıtır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mısır Unu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sevgi (26 Temmuz 2016 saat: 10:44)

    Tüm yollar mısırunun ile kaplıydŕ ve bastıgım yerde yerlerin altında canlı inek kuzu vardıbu hayvanları görmüyordum hissediyordun köy halkı onlari besliyodu veonlarınyaşadıklari yerdi (mısır unu kaplıyolların altinda yaşıyorlardı.

  2. Büşra (04 Haziran 2015 saat: 12:44)

    Bir kaç tane çocuk önlerinde torbalarca mısır unu ile oturuyorlardı . Aralarından biri şöyle dedi :”Denedik olmadı . Hadi boş verin gidelim .” Ben hemen şöyle dedim :”Durun birde ben deneyeyim . Mısır unu torbasını aldım elime . Küçük tepecik gibi bir yerden çıktım ve göl veya deniz gibi bir yer göründü . Mısır ununu avuç avuç suya atmaya başladım . Attığım kısımlara değişik şekilde balıklar geliyordu . Bu balıkları elimize aldığımızda bize bir sır veya ileriki zamanda olacak bir şey söylüyorlardı . Ben şöyle dedim “Bakın oluyor .” Herkes yapmaya başladı . Balıkların söylediği sırlar şöyleydi . “Kiraz mevsimindeki Şeyma Mete’yi hâlâ seviyor .” Sonra bir anda Mete ve Şeyma orada belirdi . Mete Şeyma’ya şöyle sordu :”Sen beni hâlâ seviyor musun ? ” Şeyma şöyle dedi “Evet ama ne olur bana kızma. ” Mete hemen sevgilisini aradı ve şöyle dedi :” Artık seni sevmiyorum ben Şeyma ile çıkıyorum .”

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,