RuyaTabirleri.com

Rüyada Mısır Yemek

Rüyada mısır yemek, rüyayı gören kişinin her zaman en fazlası ile nasiplenen, yoğurduğun kaymağını ve pastanın da en büyük dilimini alan kimse olduğuna işaret eder ve bunun da herkesi kıskandıracak kadar kısmetli oluşuna borçlu olduğuna tabir edilir. Bir verilen işten üç almaya, her zaman karlı işler yapmanın yollarını bulmaya, aklını kullanmak ve çok çalışmak sayesinde de zengin olmaya rivayet edilir.

Rüyada Mısır Yediğini Görmek

Rüya sahibinin yakın zamanda çok iyi bir iş teklifi alacağına böylece hayatının fırsatını elde edeceğine ve kendisini bolluğa götürecek imkânı yakalayacağına alamet eder. Bu işin rüyayı gören kişiye uğur getireceğine, başarıya giden yollarını açacağına ve geçim derdinin son bulmasına vesile olacağına tabir edilir.

Rüyada Haşlanmış Mısır Yemek

Rüyasında haşlanmış mısır yediğini gören kişinin moralinin bozulmasına ve neşesinin kaçmasına neden olacak, önemsiz bir sorunla karşılaşacağı, kendini kısa süreliğine halsiz ve yorgun hissedeceği ve bu nedenle evde uyuyarak dinlenmeye ihtiyaç duyacağı anlamına gelir.

Rüyada Közlenmiş Mısır Yemek

Bu rüya da büyük olmayan ama rüya sahibini sosyal ve iş hayatından bir süre alı koyacak olan bir problemin meydana geleceğine yorulur. Ayakta, kolay ve rahatlıkla atlatılacak bir hastalık olarak açıklanır.

Rüyada Patlamış Mısır Yemek

Hayatın güzel ve neşeli yüzünün aslında bir de diğer yüzü olduğunun farkına varmaya ve yaşamın ciddiyetini anlamaya vesile olacak bir olayla karşılaşmaya delalet eder. Tabiri caizse madalyonun diğer yüzüyle karşılaşmaya tabir edilir.

Rüyada Süt Mısır Yemek

Kolay elde edilecek helal rızka ve onu ağız tadı, huzur ve keyif içinde yemeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaşamının hoşluk içinde geçeceğine, şansının her daim kendisinden yana gideceğine ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mısır Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. deniz (02 Ocak 2015 saat: 21:22)

    Bugün Mevlid Kandili ve tüm gün dua ettikten sonra ikindi sonrası niyetlenip yatıp uyudum. Rüyamda gerçek hayatta evimin penceresine bakan yeşil bir ağaç var, pencereden uzanıp onun dalından akşam karanlığında, haşlanmış, iri iri, sarı taneler topluyorum sanki ağaç dalından çiçek toplar gibi ve sonra onları bahçeye savuruyorum mısır çıksın diye. Bu esnada sevdiğim ve ayrı düştüğüm kişiyi düşünüyordum geri dönsün diye dua ederek. Bir yandan da üzüm taneleri olmaz mı ağaçta bu mısırlar nasıl çıkmış diye hayret içindeydim.
    Bu mısır toplama olayı rüyamda hamile olan bir bayan arkadaşımın doğum yaptığı haberini aldıktan sonra diğer arkadaşlar hastaneye giderken ben eve geldikten sonra oluyor. Yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyor ve teşekkür ediyorum.. Allah hayırlara vesile eder inşallah..

  2. esra (14 Ekim 2014 saat: 10:59)

    rüyamda doğduğum evimizin ordayım kapının önüne masalar var işte komşular oturuyor kafamı bi kaldırıyorum ağaçlardan mısır sarkıyor babam bi tane kopardı yedim onu sonra elimi hangi mısıra atsam böcekli kurtlanmış nerdeyse 4 tane mısırı attım en son bi tane buldum onu yedim .. çiğ olarak yedim mısırları daha sonra büyük bir yokuşu çıktım sonuna gelmeden uyandım =) şimdiden tşk ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,