RuyaTabirleri.com

Rüyada Misvak Görmek

Rüyada misvak görmek, kendisinden vefa beklenemeyecek, hayırsız, kadir kıymet bilmeyen, kırk yıllık hatırı bir tek sözüyle inkâr etmekten geri durmayan bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu kimse herkese karşı haksızlık eden ve emeklere karşı nankörlük etmekten çekinmeyen biri olarak tasvir edilir. Rüyada misvak görmek, bir diğer yandan da hak yoluna ve dine bağlanmaya, helal rızık elde etmeye ve secde etmeyi ihmal etmemeye tabir edilir.

Rüyada Misvak Kullanmak

Rüyada misvak kullanmak, rüya sahibini yaradana yakınlaştıracak olan her türlü vecibeyi canı gönülden ve sonsuz bir inançla yerine getireceğine, hayır işlerinden geri kalmayacağına, insan ya da hayvan demeden, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine ve imkânı dâhilinde onlardan yardımını esirgemeyeceğine işaret eder.

Rüyada Misvak Almak

Rüyada misvak aldığını gören kişi, müjdeli haberlerle karşılaşacak ve bir anda tüm derdini, kederini ve üzüntüsünü unutacaktır. Hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, yaradanın kulunun yalvarışına kulak vereceğine ve dualarını da, tövbelerini de kabul edeceğine delalet eder.

Rüyada Diş Fırçası Görmek

Rüyada diş fırçası görmek, güzel ve olumlu gelişmelere, heyecan ve keyif dolu günlere, arka arkaya gelecek sürpriz olaylara ve mutluluğa yorulur. Kişinin, kötü giden hayatının bir anda hayır ve güzellikle dolacağına tabir edilir.

Rüyada Diş Fırçalamak

Bir kimse rüyasında bir diş fırçasıyla dişlerini fırçaladığını görürse eğer beklediği güzel haberin eli kulağında olduğuna ve tez zamanda kendisine iletileceğine işaret eder. Kişi, alacağı haber karşısında çok sevinecek ve zafere kavuşan taraf olacak demektir.

Rüyada Diş Macunu Görmek

Rüyada diş macunu görmek hayır değildir. Rüya sahibinin aklından bile geçmeyecek tatsız bir olayın başına geleceğine, kişinin bir süre çözüm yolu bulamayıp, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Misvak Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. adem (16 Mart 2015 saat: 09:47)

    Çok kısa rüyam. “rüyamda misvak gördüm sonra kullandım. Dedimki bundan sonra hep kullanıcam misvağı” bukadardan ibaret.
    başka birşey yok..
    Bir önceki günde evleneceğim sevdiğim kızı gördüm rüyamda ve sonra biraz zaman geçince küçük çocuk oldu yanımda

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,