RuyaTabirleri.com

Rüyada Mızrak Görmek

Rüyada mızrak görmek, kişinin tüm hayatının çetin mücadelelerle geçeceğine, iş hayatında kendisi ile uğraşan düşmanları olacağına, doğru bildiği yoldan şaşmadan, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına tabir edilir. Mızrak aynı zamanda sivri dili olan rüya sahibinin konuşmaları nedeniyle çevresindeki kişileri kırdığını, başkalarının duygularını incitmekten çekinmediğini ve bu yüzden yalnız kalmaya başladığını da işaret eder. Mızrak tehlikeli durumlar içinde bulunmaya, her zaman dikkatli ve tedbirli davranmak gerektiğine de uyarıda bulunur ve aşırı hırs nedeni ile kişinin gözlerinin kör olup, hayatındaki önemli kişileri bir bir kaybetme riskiyle karşılaşacağını bildirir.

Rüyada Mızrak Atmak

Düşmanlara karşı elde edilecek önemli bir zafer anlamına gelen rüya, kişinin çevresindeki tehlikeli durumların farkına vardığı ve bu yönde önlemler aldığı bir dönemi işaret eder. Akıllıca davranarak düşmanları alt etmeye, kendisine kurulan kötü tezgahları ortaya çıkarıp insanların yüzlerini ifşa edeceğine de alamet eder. Mızrak atmak, iş hayatında önemli bir atılım yapmak, kariyer anlamında hedeflenen noktaya gelmek şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Mızrak Saplamak

Rüya sahibinin iş hayatında hayal ettiği konuma ulaşması ve bulunduğu mevkide herkesin saygısını kazanacak işlere imza atacağını bildirir. Mızrak saplamak istenilen hedefe erişmek, özel hayatta da iş hayatında da tatmin olunacak bir yaşama sahip olmak anlamına gelir. Hayırlı bir rüyadır ve rüya sahibinin zengin bir insan olacağı, ömrünün geri kalanında kimseye muhtaç olmadan kendi ayakları üzerinde durarak yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Mızrak Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin çok yüksek bir egoya sahip olduğunu ve kendisini dev aynasında gördüğünü ifade eden rüya, başkalarını küçümseyen, kendini her zaman öne çıkaran ve sahip olduklarıyla böbürlenen kimseleri sembolize eder. Kompleks sahibi, kibirli ve bencil bir insan olunduğuna da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!