RuyaTabirleri.com

Rüyada Mobilet Görmek

Rüyada mobilet görmek, rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında ister istemez çok sıkıntılı ve zor bir duruma düştüğüne, manevi olarak çok büyük bir zarara uğrayacağına, işlerinin günden güne bozulacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine ve kısa süreli de olsa bir sağlık sorunu yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Mobilet Kullanmak

Rüya sahibinin, gerek iş hayatında ve gerekse de aile hayatında kendisini çok daha rahat hissedeceği bir işe gireceğine, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına ve çok yakın zaman içinde kendisini iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar yaparak sorunlarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Mobilet Sürdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, kendisini uzun bir zamandan beri meşgul eden bazı şeylerle karşı karşıya kaldığına, bu yüzden çok sorunlar yaşadığına, ancak bu sorunları alacağı bazı küçük önlemler ve yardımlar sayesinde ortadan kaldıracağına, maddi olarak çok iyi yerlere geleceğine ve çok yakın zaman içinde sorunların düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada Mobilete Binmek

Rüya sahibinin, yaşadığı sıkıntılı durumları çok rahat bir şekilde atlatmasını sağlayacak bazı olaylar yaşadığına, bu yüzden çok daha iyi bir duruma geleceğine, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine tabir edilir.

Rüyada Motosiklet Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde ve aile hayatı içinde çok daha iyi durumlar yaşayacağına, mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine ve daha önce kırıldığı bazı kişiler ile görüşmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mobilet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mustafa (19 Aralık 2014 saat: 06:27)

    Ruyamda 20 yil gormedigim arkadasimi gordum annesini. ve babasinin durumlarini sorunca onlar vefat etti dediler gercekdende annesinin vefatinda heberim vardi babasininda oldugunu biliyordum ama unutmustum ruya alemi. sonra kirmizi bit mobilyetim vardi mobiliyeti surdum eppey bit yol gittikden sonra mobilyet tekleme yapti durdu O’ esnada sol direksiyon korne dugmesinin icerisin de. bit film seridi cikti filmde aile fotograflari vardi film renkliydi bende lending kendime dedimki demek ariza sebebiyet. demek Bu film imis dedim derken bir arkadasim ile beraber bir markete gittik markette kestane almak icin gitmistik marketci once bir. kestane musterilerden bir tanesine verdi yemesi icin iyi olup madigini. denemek icin akadasa verdi kestaneler bilditimiz renklerde cok guzel kestanelerdi. arkadaslarda cok iyi arkadasladi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,