RuyaTabirleri.com

Rüyada Mobilya Görmek

Rüyada mobilya görmek, ev içi ile tabir edilir. Rüya sahibinin hane içindeki yaşantısına delalet eder. Bekâr kişiler için evlenmek suretiyle yeni bir ev açması anlamına gelir. Evli kişiler için de eşi ve çocukları ile afiyette ve keyifte olacağına işaret eder. Rüyada mobilya görmek, aynı zamanda rüya sahibinin hayatının durağan geçeceğine, ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına ve sosyal statüsünün hep aynı kalacağına tabir edilir.

Rüyada Mobilya Almak

Rüyada mobilya almak çok hayırlıdır ve güzel gelişmelere delalet eder. Rüya sahibinin hayatında her alanda sürpriz gelişmeler ve mutluluğa sebep olacak olaylar yaşanacak demektir. Kişinin büyük başarılara imza atacağı anlamına gelir.

Rüyada Mobilya Mağazası Görmek

Rüyada mobilya mağazası gören kişi, arkadaşları ile bir araya gelerek eğlenceli bir gün geçirecek, iş stresinden uzaklaşarak, hafta sonunu deşarj olacağı şekilde değerlendirecek demektir. Bu buluşma rüya sahibini oldukça keyiflendirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Mobilya Değiştirmek

Rüyada mobilya değiştirmek rüya sahibine bir yandan avantaj getirirken bir yandan da dezavantaj sağlayacak bir işe gireceğine işaret eder. Yani karın da zararın da eşit olduğu bir işe girip, sadece deneyim kazanmış olmaya delalet eder.

Rüyada Mobilya Satın Almak

Rüyada mobilya satın almak, yeni işlere girip, muvaffak olmaya ve o işte hedeflenen başarıya ulaşmaya tabir edilir. Rüya sahibinin kendisine hayır getireceğini bildiği için uzun zamandır peşinde koşup yorulduğu bir işin şimdi meyvelerini toplayacağı anlamına gelir.

Rüyada Mobilya Bakmak

Rüyada mobilya bakmak, rüya sahibinin ticaret ehli kişilerle bazı konularda karşı karşıya kalacağına ve olaydan kendisi için hayırlı sonuçlar elde edeceğine yorulur. Kişi, hakkını korumak suretiyle, hakkı olduğu halde bir türlü alamadıklarına da sahip olmayı başaracaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mobilya Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ozlem (22 Haziran 2015 saat: 15:03)

  Rüyamda erkek arkadaşımla birlikte mobilya mağazasına gidip eşya bakıyoruz, bişey almadan çıkıp arabaya binip benim ailem ile yaşadığım eve gelip ailecek yemek yiyoruz daha sonra sevgilim gidiyor bekle islerimi halledip gelcem diyor.yorumlariniz için şimdiden teşekkürler.

 2. Mahmut (20 Ocak 2015 saat: 07:49)

  Aslında sevgilim yok gerçek anlamda ama rüyamda sevgilim le el ele geziyorduk baya gezdik sonra bir yerde kaybolduk sonrası bir mobilya dükkanın dan mobilya lara baktık ordan birini seçtik ve ayrıldık dükkan dan sonra beraber yürürken karşımıza zincire bağlı bir köpek çıktı havliyordu ordan ayrıldık sonrası ise geri yüremeye devam ettik ve uyandım sabah kalktığım da sabah ezanı okunuyor du

 3. Hüseyin (19 Kasım 2014 saat: 14:47)

  Merhabalar ben isvicreden hüseyin.
  Ben rüyamda kiz arkadasimin benim bir arkadasimla yaparken gördüm ama hic yakinliklari yok konusmadilar beraber bile onu ve kizarkadasimi rüyamda seks yaparken görmek süpelendir di beni ve ben asla kiz arkadasimla oral seks yapmam ama rüyamda bana söyle söyledi sen bende yaparsan bende sende yaparim ve ona rüyadan sonra sordum böyle bi rüya gördüm canin istiyorsa bana söyleye bilirsin falan hayir aptalmisin diye cevapladi ve cok kararsiz bi rüya bunu iyi okuyup bana en iyi tabiri yaparsaniz cok sagolun.

 4. Zeynep Solmaz (25 Eylül 2014 saat: 08:20)

  Normalde evimizde çok iyi eşyalar yoktur, bende hep isterim evimizi yenileyelim yeni eşyalar alalım derim, annem de ister ama babam kazandığı tüm parayı harvurup harman savurduğundan alma imkanımız olmadı bende anneme babamdan gizli alalım alınca mecbur ödeyecek derim, rüyamda ise annem benim söylediğimi yapmış evimizin çeşitli odaları için 10000 lira değerinde çeşitli mobilyalar almıştı sorduğumda anne nasıl aldın diye babamdan gizli aldım ödetiriz babana dedi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,