RuyaTabirleri.com

Rüyada Mobilya Görmek

Rüyada mobilya görmek, ev içi ile tabir edilir. Rüya sahibinin hane içindeki yaşantısına delalet eder. Bekâr kişiler için evlenmek suretiyle yeni bir ev açması anlamına gelir. Evli kişiler için de eşi ve çocukları ile afiyette ve keyifte olacağına işaret eder. Rüyada mobilya görmek, aynı zamanda rüya sahibinin hayatının durağan geçeceğine, ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına ve sosyal statüsünün hep aynı kalacağına tabir edilir.

Rüyada Mobilya Almak

Rüyada mobilya almak çok hayırlıdır ve güzel gelişmelere delalet eder. Rüya sahibinin hayatında her alanda sürpriz gelişmeler ve mutluluğa sebep olacak olaylar yaşanacak demektir. Kişinin büyük başarılara imza atacağı anlamına gelir.

Rüyada Mobilya Mağazası Görmek

Rüyada mobilya mağazası gören kişi, arkadaşları ile bir araya gelerek eğlenceli bir gün geçirecek, iş stresinden uzaklaşarak, hafta sonunu deşarj olacağı şekilde değerlendirecek demektir. Bu buluşma rüya sahibini oldukça keyiflendirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Mobilya Değiştirmek

Rüyada mobilya değiştirmek rüya sahibine bir yandan avantaj getirirken bir yandan da dezavantaj sağlayacak bir işe gireceğine işaret eder. Yani karın da zararın da eşit olduğu bir işe girip, sadece deneyim kazanmış olmaya delalet eder.

Rüyada Mobilya Satın Almak

Rüyada mobilya satın almak, yeni işlere girip, muvaffak olmaya ve o işte hedeflenen başarıya ulaşmaya tabir edilir. Rüya sahibinin kendisine hayır getireceğini bildiği için uzun zamandır peşinde koşup yorulduğu bir işin şimdi meyvelerini toplayacağı anlamına gelir.

Rüyada Mobilya Bakmak

Rüyada mobilya bakmak, rüya sahibinin ticaret ehli kişilerle bazı konularda karşı karşıya kalacağına ve olaydan kendisi için hayırlı sonuçlar elde edeceğine yorulur. Kişi, hakkını korumak suretiyle, hakkı olduğu halde bir türlü alamadıklarına da sahip olmayı başaracaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!