RuyaTabirleri.com

Rüyada Model Görmek

Rüyada model görmek, tecrübe edinilecek günlerin, kişiye farklı bakış açıları kazandıracak önemli olayların vuku bulacağına işarettir. İş konusunda deneyim sahibi kimselerden alınacak görüşlerin ve yardımların kişinin tüm ticari hayatını değiştireceğini, işlerin büyümesi için aile de dahil olmak üzere, yakın çevreden sonsuz bir destek alınacağını da bildirir. Kişinin azmi ve gösterdiği sabrı sayesinde işlerinde beklenmedik başarılar elde edeceğini ve ailesinden yaşlı birinin kendisine akıl vereceğini ve söz dinleyerek gereksiz riskler almadan yolunda emin şekilde ilerleyeceğini tabir eder. Model gören bekar erkekler, dış güzelliğine kapıldıkları bir bayanın yalanlarıyla karşılaşır ve hayal kırıklığı yaşar. Bir anda yoğun duygusallık yaşayan rüya sahibinin kafasını karıştıracak gönül ilişkileri yaşayacağına, bazı kötü niyetli kimseler tarafından yalan yanlış bilgiler verilerek kandırılmaya çalışılacağına yorumlanır.

Rüyada Modellik Yaptığını Görmek

İş hayatında büyümek isteyen rüya sahibinin görüşlerine çok değer verdiği bir kimseyle görüşerek bazı konularda fikir alacağını ve işlerinde revizyona giderek, gelecekte daha başarılı olmak adına girişimlerde bulunacağını ifade eder. Farklı yorumlara göre, kişinin ailesinden saklamak istediği bir kabahatle ilgili sürekli yalanlar söylediğini ve bir gün tıkanacağını, her şeyin ortaya çıkmasıyla hem aile içinde büyük tartışmaların yaşanacağına, hem de ailesinin kendisine olan güvenini kaybedeceğine tabir edilir.

Rüyada Modellik Ajansına Başvurmak

Var olan iş hayatında değişikliğe girip, yepyeni bir alanda çalışmaya başlamanın işaretidir. Kurulan büyük hayaller için adımlar atılacağına, ilk zamanlar hiçbir sonuç alınamasa dahi, ilerleyen günlerde sabrın ve azmin meyvelerini az da olsa almaya başlayacak olan rüya sahibinin özgüveninin yükseleceğini alamet eder.

Rüyada Model Görmenin Psikolojik Yorumu

Kararsız bir kişiliğin işaretidir. Özel yaşam ile ilgili karar almakta zorluk çeken kişinin, aşırı stresli hissetmesi sonucunda yalana başvurduğunu ve olayları çözemediği için sürekli bu şekilde davrandığını bildirir. Kriz yönetemeyen rüya sahibinin sorunlarını çözmek konusunda da yetersiz kaldığını, zayıf bir karaktere sahip olduğunu sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!