RuyaTabirleri.com

Rüyada Moloz Görmek

Rüyada moloz görmek, yaşanacak üzüntüye veya kedere düşmeye yorumlanır. Genellikle iyi yorumları olmaz ancak felaket habercisi de değildir. Moloz eve yakın bir yerde veya evin önünde görülüyorsa, kişinin kendisi veya aile fertlerinden birisinin yakın zamanda içinden çıkmakta güçlük çekeceği bir sorunla karşılaşacağına, bu problemi ortadan kaldırmanın zaman alacağına alamet eder. Uzun süreler gerektiren işlere yorumlanan rüya, ticaretle uğraşanların alacaklarını tahsil etmekte bu dönem güçlük çekeceklerini, azar azar ve geniş zamanlara yayılmış şekilde paralarını alırken, ödemelerini yapmakta da zorluk çekebileceklerini bildirir. Başkasının kapısının önünde moloz görmek ise o kimsenin karışacağı bir belaya veya başına gelecek kötü bir olayın duyulmasına yorumlanır. Moloz genellikle kişiyi sarsan ve zamanla geçen sorunlara, bu sorunların yarattığı etkiden dolayı bir müddet moral bozukluğu yaşanacağına ancak hepsinin bir zaman sonra biteceğine alamettir.

Rüyada Moloz Yığını Görmek

Birikmiş problemlere ve çözülmesi ertelenmiş sorunlara işarettir. Kişinin bazı durumları sürekli ertelemesinden ötürü yakın zamanda başının sıkışacağını ve ailesinden yakınlarından yardım isteyeceğini delalet eder. Moloz yığınını taşıdığını görmek kişiye manevi anlamda sürekli zarar veren, kafasını karıştıran ve iyi niyetli olmayan birinden kurtulmayı müjdeler.

Rüyada Moloz Atmak

Evinden veya işinden uzak bir yere moloz attığını görmek borçların erteleneceğini veya bir müddet rahat nefes alınacağını, sorumlulukları yerine getirirken çok titiz davranmayan rüya sahibinin bu konuda amirlerinden ya da aile üyelerinden ikaz alacağını tabir eder. Faydalı işler yaparken aynı zamanda boş heveslere kapılmanın kişiye zaman kaybettireceğinin altını çizer.

Rüyada Moloz Görmenin Psikolojik Yorumu

Kuruntuların, endişelerin ifadesidir ve rüya sahibinin hayatında pek çok konuda kaygı duyduğunu, düşüncelerini bir türlü dindiremediği için zihnen daima kendisini yorgun hissettiğini işaret eder. Çözümsüz olayları sürekli düşünerek daha da sıkıntılı hale getirmenin veya değiştirmesi imkansız durumlar üzerine hala üzülmenin faydasızlığını vurgular.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!