RuyaTabirleri.com

Rüyada Mont Almak

Rüyada mont almak, kişinin bir süreliğine özel hayatı ile ilgili konuşmak istemeyeceğini ve kötü niyetli insanların diline düşmemek, olası dedikoduları engellemek amacıyla hayatını dikkatli yaşayacağını ifade eder. Ailesine ve sevdiklerine hassasiyet gösteren rüya sahibinin herkesin yardımına koşacağını, başkalarının sorumluluklarını da üzerine alacağını ve tüm zorluklarına rağmen hayata şükredeceğini tabir eder. Mont almak aynı zamanda yükselmek ve sağlam adımlar atmak, özellikle iş hususunda rakiplerle baş edebilecek konuma gelmek manasını taşır. Kişinin yüksek hedefleri olduğuna ve amacına giden yolda yanlışa düşmemek, hata yapmamak için ekstra çaba göstereceğinin de altını çizer. Eskimiş mont almak sorunlu bir ihaleye, problemli bir arsa ya da ev tapusuna yorumlandığı gibi, miras meselelerinde aile içindeki farklı görüşlerin ve tartışmalı durumların da habercisidir.

Rüyada Kırmızı Mont Almak

Aşk hayatıyla iş hayatının aynı zamanda yükselmesi ve kişiyi mutlu edecek gelişmelerin yaşanması anlamındadır. Kırmızı mont hırslı bir kişiliğin de işareti olduğundan, rüya sahibinin iş konusunda hedeflerini yükselteceğini tabir eder. Azimli ve çalışkan biri olmanın sonucunu terfi ve takdir toplayarak almanın, yüksek meblağlı bir işe geçiş yapacak olmanın da müjdesini verir. Yenilgiden uzak, bolluk içinde geçecek bir hayatın da işaretidir.

Rüyada Yeşil Mont Almak

Ne tür zorluklarla karşılaşılırsa karşılaşılsın kişinin sırtının yere gelmeyeceğini, hayal kırıklığı yaşamayacağını, güvendiği insanların her zaman yanında olacağını ve özellikle ailesinden göreceği destek sayesinde göğsünün kabaracağını tabir eder. Başarılı ve zenginleşen bir yaşama adım atmanın ifadesi olduğu gibi, manevi olarak güçlü biri olunacağının da haberini verir.

Rüyada Mont Almanın Psikolojik Yorumu

Kalbini açmakta zorlanmak veya yeni tanışılan kişilere karşı mesafeli durmak, özel hayata dair bilgi vermekten kaçınmak ve zayıf yanlarını göstermemek için uğraşmak demektir. Kişinin hayatını daha içe dönük yaşadığını ve sosyalleşmek konusunda çok da istekli olmadığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!