RuyaTabirleri.com

Rüyada Mor Ayakkabı Görmek

Rüyada mor ayakkabı görmek, yapılan işte başarıyı erken zamanda yakalamak ve çok uğraşmadan, kısa yoldan zirveye çıkmak manasına gelir. Rüya sahibi çalışkan ve disiplinli biri olsa da, şansın yaver gitmesiyle çok zorlanmadan hayal ettiği mevkiyi elde edeceğine ve tutkusunu her fırsatta işine yansıtacağına alamet eder. Ticaretle uğraşılıyor ise, marka haline gelineceğini ve yapılan işte bir numara olunacağını bildirirken, mutlu bir çalışma hayatının neticesinde kişinin ev hayatının da aynı şekilde mutlu, huzurlu olacağını ifade eder. Çalışmaların, emeğin karşılığını en yüksek şekilde alacak olmaya, maddi beklentilerin gerçekleşmesine ve darlık çekmeden yaşamaya yorumlanır. Genç kişiler için dış görünüşlerinin çok etkileyici ve dikkat çekici olması nedeniyle sık sık övgüler alacaklarını, girdikleri her ortamda ilgi çekeceklerini işaret eder.

Rüyada Mor Ayakkabı Giymek

Sağlıklı, zinde görünmek, estetik açıdan herkesin beğenisini toplamak, fark edilebilir bir güzelliğe sahip olmak demektir. Genç ve bekar kişiler için beğenenlerinin, kısmetlerinin çok fazla olacağını ve hayatları boyunca çevrelerinden iltifat alacaklarını, herkesin beğenisini toplayarak popüler bir hayat yaşayacaklarını tasvir eder. İş hayatında kendini en doğru şekilde ifade eden rüya sahibinin, çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekeceğini ve ailesini de gururlandıracağını bildirir.

Rüyada Mor Ayakkabı Denemek

Hangi iş alanında çalışılırsa çalışılsın, o alanda bir numara olmak, marka haline gelmek, kıskanılacak işler yapmak ve rakipleri geride bırakmak demektir. Mor ayakkabı deneyen kişi bekarsa çok yakışıklı veya güzel bir eşe sahip olur. Dış güzelliğin ve çekiciliğin ifadesi olan rüya, görünüş kadar karakter yapısı ile de herkesin dikkatini çekmeye yorumlanır.

Rüyada Mor Ayakkabı Görmenin Psikolojik Yorumu

Beğenilmek, ilgi görmek, dikkat çekmek isteklerinin ifadesi olduğu gibi, kişinin tutkusunu da dile getirir. Kendini manevi anlamda olduğu kadar fiziksel açıdan da iyi hissetmek isteyen, dış görünüşüne önem veren, insanların iltifatlarından etkilenen kimselerin gördüğü rüyalardandır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!