RuyaTabirleri.com

Rüyada Mor Çiçek Görmek

Rüyada mor çiçek görmek, rüya sahibinin kolay bir şekilde ulaşacağı kazanca ve bu kazancın getireceği mutluluğa işaret eder. Rüya sahibi kişi, girdiği bir işte ummadığı kadar rahat bir şekilde başarılı olacaktır. Bu durum, rüya sahibinin içinde olan gücü ve yeteneği keşfetmesi olarak da yorumlanabilir. Kişi, normalde yapamayacağını düşündüğü işleri başarıyla halletmeye başlayacaktır. Rüya sahibinin bu işleri yapabilmesi, özgüvenini arttıracak ve hayatta başarıya koşmasına vesile olacaktır.

Rüyada Mor Çiçek Toplamak

Rüyada mor çiçek topladığını görmek, rüya sahibinin mutluluğa giden yolda olduğuna delalet eder. Rüyada mor çiçek toplamak, rüya sahibinin yaşayacağı güzel olayların habercisidir. Kişi, genellikle manevi konularda oldukça mutlu olacağı olaylar yaşayacaktır. Bu durum kişinin maddi durumunu da olumlu yönde etkileyecektir.

Rüyada Saksıda Mor Çiçek Görmek

Rüyada saksıda mor çiçek görülmesi, rüya sahibinin hanesinde yaşanacak olan mutluluğun ve huzurun habercisidir. Rüyada görülen saksının içindeki mor çiçek, rüya sahibinin ailesiyle ve eşiyle uyumlu bir yaşantı içinde olacağına işarettir. Bu uyumlu yaşantı, kişinin evinin bereketini arttıracak ve rüya sahibinin evinde kendisini mutlu hissetmesini sağlayacaktır.

Rüyada Mor Menekşe Görmek

Rüyada mor menekşe görülmesi, bekar rüya sahibi için evliliğe giden yolu temsil etmektedir. Rüyada görülen mor menekşe, evlilik ve mutlu birliktelik anlamına gelmektedir. Kişi bekarsa, yakın zamanda evleneceği ve mutlu olacağı kişi ile tanışacaktır. Rüya sahibinin evli olması durumunda ise evlilik ilişkisinin son derece güzel ve mutlu geçeceğine delalet eder.

Rüyada Şeftali Çiçeği Görmek

Rüyada şeftali çiçeği görmek, rüya sahibinin maddi anlamda güzel bir haber alacağına delalet eder. Kişinin mutlu olacağı bir haber alması, uzak bir akrabasından ona kalacak olan miras olarak değerlendirilebilir. Genellikle rüyada görülen şeftali çiçeğinin anlamı, rüya sahibinin güzel bir iş görüşmesi safhası geçirerek işi almasıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: