RuyaTabirleri.com

Rüyada Mor Elbise Giymek

Rüyada mor elbise giymek, rüya sahibinin cinsiyetine göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada mor elbise giydiğini gören rüya sahibi kadın ise, kişinin bakımlı olacağı ve bu yüzden insanlarla muhabbetinin hoş olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada mor elbise giydiğinin gören rüya sahibinin erkek olması ise iyi anlamda yorumlanmamaktadır. Rüyada bir erkeğin mor elbise giydiğini görmesi, kişinin ilişkilerinde aradığını bulamaması ve bu nedenle mutsuz olması anlamına gelir.

Rüyada Mor Elbise Görmek

Rüyada mor elbise görmek, kadın rüya sahibi için bakım anlamına gelmektedir. Kişi önemli bir yere gitmek üzere olduğu için bakım yapmak durumunda kalacaktır. Rüyada görülen mor elbise, erkek rüya sahibi için çok iyi anlaşamayacağı kişilerin ortamına gireceğinin habercisidir. Genel anlamıyla rüyada görülen mor elbise, rüya sahibinin cinsiyetine göre yorumlanır.

Rüyada Mor Elbise Giyen Birini Görmek

Rüyada mor elbise giyen birini görmek, rüya sahibinin yakın zamanda yeni insanlarla tanışacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kişi, işi dolayısıyla yeni insanlarla tanışmak durumunda kalacaktır. Bu durum kişinin arkadaş ilişkilerinin gelişmesine ve sosyal ortamının büyümesine katkı sağlayacaktır.

Rüyada Mor Elbise Kaybetmek

Rüyada mor elbise kaybettiğini görmek, rüya sahibi için şanssızlık anlamına gelmektedir.  Rüya sahibi kişi, maddi veya manevi anlamda bir şanssızlık sonucunda kayıp yaşayacaktır. Kişinin yaşayacağı bu şanssızlık bazen karşısına çıkan fırsatları değerlendirememesi olarak da yaşanabilmektedir. Rüyada mor elbise kaybetmek, rüya sahibine üzüntü getirecektir.

Rüyada Mor Elbise Satın Almak

Rüyada mor elbise satın almak, rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan olumlu gelişmelere delalet eder. Kişi, hayatını renklendirecek olan bir takım yenilikler yaşayacaktır. Bu olay rüya sahibinin istediği bir yere taşınması veya çok istediği bir işe girmesi, çok istediği bir makama yükselerek maddi kazancının artması olarak yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mor Elbise Giymek İle İlgili Rüyalar;

  1. sevde (04 Haziran 2016 saat: 18:27)

    Rüyamda asfalt dağlık bir yolda kenarinda eşimle cinsel ilişkiye giriyoduk.uzerimde mor renkli açık bir elbise.Birden az yukaridaki bir isletmede vali bizi gordu. Esim karakola geliyomusun dedi,daha sonra oradan şık bi davete katiliyoduk. Herkes bana garip garip bakıyordu. Öyle uyandım.

  2. Bilge (17 Ekim 2015 saat: 10:57)

    Arkadaşımın ya da bi tanıdığımın düğünü için mor çok şık ve zarif göründüğüm bir elbiseyle gördüm kendimi. Elbise mor renk ışıltılı şık ve zarifti. Girdiğim odada gerçek hayatta da rüyamda da konuşmDığım arkDŞlarım vardı bsna kıskanç gözlerle bakıyorlardı. Çok karşık parça parça ve hareketli bi rüyadan net olarak hatırladığım bu kadar.

  3. Gonca (02 Ağustos 2015 saat: 19:06)

    Merhaba rüyamda ölmüş olan bi teyzeyi mor çiçekli bir elbiseyle salıncakta sallanıyordu biraz ileride kapının arkasında aynı elbiseyle ölmüş babaannem vardı ikisiyle de konuşmadım fakat kendi kendime allahım bunların ikiside ölmemişmiydi diyorum aynı elbiseyi de giymişler hayırdır inşallah napmaya geldiler ki diyorum. Yorumlarsaniz çok memnun olurum etkisinde kaldim çünkü.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,