RuyaTabirleri.com

Rüyada Mor Elbise Görmek

Rüyada mor elbise görmek, kişinin çok duygusal olduğunun ve bu nedenle de hayatı boyunca zorluk ve üzüntü çektiğinin göstergesidir. Mor renk genellikle duyguların ifadesidir. Bu nedenle rüyasında mor renkten bir elbise gören kimse karışık duyguları yaşayacağı bir dönem geçirir. Mor bir elbisenin yırtılması, üzerinizdeki utangaçlığı atacağınıza ve toplum içinde daha rahat hareket edip insan ilişkilerinde başarılı olacağınıza yorumlanır. Mor bir elbisenin kirlendiğini görmek, yakında bazı sıkıntılar çekeceğinize işaret eder.

Rüyada Mor Elbise Giymek

Rüyada mor elbise giyme, rüya sahibini yakında yaşayacağı bir gönül ilişkisine yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi bekarsa yakında evlenir. Kadınlar için bu rüya yakışıklı ve zengin bir kısmete; erkekler içinse güzel ve babası varlıklı bir kadınla evlenmeye yorumlanır. Rüyada mor b ir elbise giyip dışarıda gezen, çevresindeki insanların dikkatini çekecek davranışlarda bulunur. Bu rüya, gören kişinin hem karakter olarak hem de fiziki anlamda dikkat çekici bir özelliği olduğuna işarettir.

Rüyada Mor Renk Elbise Dikmek

Rüyasında mor renk elbise dikmek, size aşık olacak fakat sizin ilgilenmeyeceğiniz bir kimseye işaret eder. Rüyada kendisi için mor elbise diken kişi, yakında büyük bir varlığa, zenginliğe konar veya zengin bir kimse ile evlenir. Evliler içinse bu rüya aile huzuruna işarettir. Rüyada başkası için mor elbise dikmek genellikle o kişi tanınıyorsa, onunla ortak hareket etmeye, birlikte yapılacak bazı faaliyetlere bazen de o kimsenin bir gönül ilişkisine girmesine işarettir.

Rüyada Mor Elbise Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya genellikle duygusal ve aşırı tepkiler veren, çabuk morali bozulan veya hayata dair farklı bakış açısı bulunan kişilerin gördüğü bir rüyadır. Bu rüya genellikle son zamanlarda bazı sıkıntılar içinde bulunduğunuzu veya aşırı tepkiler verip, alıngan bir yapıya sahip olduğunuzu gösterir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mor Elbise Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Hülya (17 Eylül 2016 saat: 10:21)

  Rüyamda eski sevgilimle nisanlanıyorum üzerimde up uzun bi mor elbise evde hepimiz toplanmısız erkek tarafının gelmesini bekliyoruz ama gelmediler eski sevgilim beni arayıp ne nişanı dıyıp kapattı telefonu sonra üstümdeki mor elbiseyi cıkarttmaya calısıyorum ama cıkartamıyorum

 2. Ayşe (29 Şubat 2016 saat: 20:13)

  Rüyamda şuanda birlikte olduğum kişiyle ailemden gizlice söz yapıyormuşum.Fakat söz taktığımızı filan görmüyorum.Bır kaç tanıdıklarımız var,arkadaşlarımız var benim üstümde mor bir abiye var ışıl ışıl boncuklu filan.Sonra söz olmuş.Elbiseyi falan çıkardım. Sonra arkadaşım bana elbiseyi tekrar giy,resim az oldu biraz daha cekinelim diyor.Koltukta serili mor abiye tarzında ışıl ışıl boncukları olan elbiseyi alıp tekrar giyiyorum. Fotoğraf çekiniyorum o arkadaşımla

 3. leyla (07 Şubat 2016 saat: 14:30)

  Rüyamda mor elbise giyiyordum.Annemlere nasıl olmuşum diye sordum.Onlarda yakıştı dediler.Sonra benim elimde renkli kalemler vardı onları kardeslerimle paylasacaktik ben mor kalemi alıyordum. Arkadaşımin Evine gidiyorduk onların dugunu vardı orda halay cektik sonra benim arkadaşım sevgilisi ile sevisti iyice çığlıktan çıktı dedim de yeter daha ne sikiyorsun bırak çocuğu dedim.

 4. Mine (14 Eylül 2015 saat: 18:29)

  Mor takım elbise giymiş olan bir adam eşimi vurmak isterken silahla beni vurdu.yavaş yavaş bilincimi kaybettim ama içimde de bir umut vardı gözümü açtığımda hastahanede olacağım ölmeyecegim diye düşünüyordum.uyandığımda da korkarak uyanmadim.

 5. Emel (27 Nisan 2015 saat: 11:20)

  Merhaba rüyada sevdiğim kişiyle düğün alışveriş i yapıyoruz ailemden habersiz annemin haberi oluyor ve beni odaya kilitliyor daha sonra ordan sevdiğim in yanına kaçıyorum ailem beni vermek zorunda kalıyor daha sonra çok katlı büyük bir salonda nişanım olacak ben mor çok güzel bir elbise giyinmişim salonda daha önce oturdugum yere oturmak için gittiğimde oraya gidersen severek evlendigini anlarlar dedi yakin birisi önce oturdugum yerin sandalyesinin altında su olup çok ıslanmiştı

 6. sedat (03 Ocak 2015 saat: 22:15)

  sevdiğim kızın üstünde mor bir elbise var.yürüdüğünü görüyorum daha sonra onu takip ediyorum.bir süre takip ettikten sonra bana dönüyor ve konuşmaya başlıyoruz.ona herhangi birşey söyleyemeden uyanıyorum. bir başka rüyamda ise sevdiğim kız balkonda aşağıda anne ve babannesini görüyorum.daha sonra sevdiğim kız kucağında bebekle yanımıza geliyorlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,