RuyaTabirleri.com

Rüyada Mor Görmek

Rüyada mor görmek, mutluluğa, sevince, huzura ve yüz güldürecek olayların yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin dualarının, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, karlı işlere gireceğine, bol ve helal kazanç elde edeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin geçim derdinin biteceği, gereksiz kuruntularının, korkularının, endişelerinin sona ereceği, bu sayede hem iş hayatının hem de özel hayatının yoluna gireceği anlamına gelir. İşinde yükselmeye ve makam sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Mor Elbise Giymek

Rüyada mor elbise giymek, rüyayı gören kişinin başarılı ve yetenekli oluşu sayesinde, çok önemli işlerin başına getirileceğine, işinde en iyisi olacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine işaret eder.

Rüyada Mor Çiçek Görmek

Rüyada mor çiçek görmek, dinde ve ahlakta güzel, edep sahibi, eşini ve ailesini yaptığı güzel ve hayırlı işlerle onurlandıran ve yücelten bir kişinin varlığı ile açıklanır. Mor çiçek, hayâ duygusu yüksek, imanı ve inancı güçlü kimseye işaret eder.

Rüyada Mor Menekşe Görmek

Rüyada mor menekşe görmek, şans, kısmet, başarı ve mutluluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin işlerinde çok yüksek makamlara geleceğine, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına yorulur.

Rüyada Mor Gömlek Görmek

Rüyada mor gömlek görmek, uğursuzluk olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin hayatında pek çok aksiliğin ve tersliğin yaşanacağına, kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, maddi kayba uğrayacağına ve çok zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Mor Üzüm Görmek

Rüyasında mor üzüm gören kişinin hanesinde mutluluk, rızkında artış, işinde de bereket olacak demektir. Rüya sahibinin ticaret hayatının önemli oranda iyileşme göstereceğine, rakiplerini alt edeceğine, karlı işler alacağına yorulur ve zenginlik olarak ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: