RuyaTabirleri.com

Rüyada Mor Renk Görmek

Rüyada mor renk görmek üzerine hayırlı ve güzel yorumlar yapılabilecek renkler arasındadır. Hem estetiği hem de mutluluğu simgeler. Rüyasında mor renk gören kişi fiziksel olarak herkes tarafından fark edilebilir endama ve güzelliğe sahip olup, pek çok kişi tarafından da kıskanılan kişi olarak tasvir edilir. Bu kişi hayatta hep gurur duyulacak işler yapacak, ailesini onure edecek ve onların hayır dualarını alacak demektir.

Mor renk üstün başarılar, madalyalar ve plaketler anlamına da gelir. Rüya sahibinin rüyası, herkes tarafından tanınacağına, bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına hatta başarıları ve ünü sayesinde ülkesini dünyanın her yerinde temsil edeceğine delalet eder. Rüya sahibi her hangi bir yerinde morluk görürse bu da onun sahip olacağı bol kazanca ve mala işaret eder.

Rüyada Mor Kumaş Görmek

Mutluluk verici haberler almak ve olaylar yaşamak şeklinde tabir edilir. Rüyasında mor kumaş gören kişiyi büyük ve güzel bir sürpriz bekliyor demektir.

Rüyada Mor Renk Ayakkabı Görmek

İş ve ticaret hayatı ile değerlendirilir. Rüya sahibi iş hayatında büyük bir markanın sahibi olacak, başarılı çalışmaları ile ticaret dünyasında en çok tercih edilen ve tanına isim sayılacak dolayısıyla da büyük bir saygınlık kazanacaktır.

Rüyada Mor Renk Perde Görmek

Aile içindeki bolluğa, berekete, mutluluğa işaret ettiği gibi hane halkının güvende olduğuna, zarar verecek hiç bir tehlikenin kendilerine ulaşmayacağına delalet eder.

Rüyada Mor Renk Kuş Görmek

Güzelliklerin müjdecisidir. Mor renk kuş en güzel haberleri getirecek olan kuş olarak değerlendirilir. Sağlığı, zenginliği ve mutluluğu fısıldar, rüya sahibine huzur taşır. Rüyada mor renk kuş gören kişi beklediği güzel haberi alacak ve işlerinde yükselecektir diye ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,