RuyaTabirleri.com

Rüyada Mor Renk Görmek

Rüyada mor renk görmek üzerine hayırlı ve güzel yorumlar yapılabilecek renkler arasındadır. Hem estetiği hem de mutluluğu simgeler. Rüyasında mor renk gören kişi fiziksel olarak herkes tarafından fark edilebilir endama ve güzelliğe sahip olup, pek çok kişi tarafından da kıskanılan kişi olarak tasvir edilir. Bu kişi hayatta hep gurur duyulacak işler yapacak, ailesini onure edecek ve onların hayır dualarını alacak demektir.

Mor renk üstün başarılar, madalyalar ve plaketler anlamına da gelir. Rüya sahibinin rüyası, herkes tarafından tanınacağına, bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına hatta başarıları ve ünü sayesinde ülkesini dünyanın her yerinde temsil edeceğine delalet eder. Rüya sahibi her hangi bir yerinde morluk görürse bu da onun sahip olacağı bol kazanca ve mala işaret eder.

Rüyada Mor Kumaş Görmek

Mutluluk verici haberler almak ve olaylar yaşamak şeklinde tabir edilir. Rüyasında mor kumaş gören kişiyi büyük ve güzel bir sürpriz bekliyor demektir.

Rüyada Mor Renk Ayakkabı Görmek

İş ve ticaret hayatı ile değerlendirilir. Rüya sahibi iş hayatında büyük bir markanın sahibi olacak, başarılı çalışmaları ile ticaret dünyasında en çok tercih edilen ve tanına isim sayılacak dolayısıyla da büyük bir saygınlık kazanacaktır.

Rüyada Mor Renk Perde Görmek

Aile içindeki bolluğa, berekete, mutluluğa işaret ettiği gibi hane halkının güvende olduğuna, zarar verecek hiç bir tehlikenin kendilerine ulaşmayacağına delalet eder.

Rüyada Mor Renk Kuş Görmek

Güzelliklerin müjdecisidir. Mor renk kuş en güzel haberleri getirecek olan kuş olarak değerlendirilir. Sağlığı, zenginliği ve mutluluğu fısıldar, rüya sahibine huzur taşır. Rüyada mor renk kuş gören kişi beklediği güzel haberi alacak ve işlerinde yükselecektir diye ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mor Renk Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ata (15 Mayıs 2014 saat: 23:34)

  Ben rüyamda evdeydim her yer mordu aşağı inip mor bisiklete bindim sokakta giderken mor bir kapı gördüm kapı kitliydi mor giysisi yaşlın bir kadın geldi ve bana anahtar verdi anahtar kapıyı açtı arkadan boşluk biyerde mor bir girdap gibi birşey vardı içine düştüm ve mor bir yatakta kendimi buldum sonra indim kadın yanıma geldi hoş geldin dedi bana mor bir bomba verdi sonra beni biyere götürdü bunu açarsan onu yenebilecek güçte olursun dedi herhalde bombayle duvarı tam patlatcaktım ki orda bir ip gördüm ipi çektim duvar yıkıldı dev bir mor insan vardı beni takip etti sonra beni biyere götürdü ve onun 100000000 bin katı vardı o benim elimi kesti mor kan aktı ve uyandım…

 2. buse (01 Nisan 2014 saat: 05:22)

  rüyamda çok eskilerde ingilizlerin bi yere saldırdıgı ama türklerinde oldugu biyerde yaşıyordum ingiliz askerleri bizim osmanlıya benzer asklerımızde vardı köylülerde bu savaş için çalışıyorlardı akan ince bi su akınsıvardı yuksek kaldırımlarlar vardı ben birinin üstünde yürüyordum etrfa bakıyordum olana bıtene benim bi erkek arkadasım vardı onuda bu rüyada gördüm beni terk edıyordu ve senden intikamı aldım işte diyordu okkadr üzüldümki ona boyle yapamasına gerek olmadıgını diyordum deseydın ayrılıktır mert ol dedgımı hatırlıyorum o gıtıkten sonra arkamda bı erkek geldı sıhay paltosu vardı sanırım ustreutbelı bi askerdı benı yerden aglarken gordu ve elını bana uzatı yerden kaldırdı gösune bastırdı bunu yapınca içim sevincle doldu bütün o sevgılımın o yaptıklarını unuturdu

 3. ela (26 Ocak 2014 saat: 12:17)

  Merhaba rüyamda terziye gidiyordum. Siyah bir pantolonum var yanımda birde kırmızılı siyahlı bir bluzum. Onları düzelttirecekmişim. Ama terzi o an dükkanında yokmuş namaza gitmiş o yüzden dükkanın hemen yanında bir yer var oturmuş orada bekliyorum. Birde küpe gördüm kulağımda pembeli morlu taşlardan. Kolye gördüm. Kendim Yapmışım kolyeyi. Uzunca birşey ve o da küpeyle aynı renk taşlardan. Teşekkürler.

 4. ela (26 Ocak 2014 saat: 12:15)

  Merhaba rüyamda terziye gidiyordum. Siyah bir pantolonum var yanımda birde kırmızılı siyahlı bir bluzum. Onları düzelttirecekmişim. Ama terzi o an dükkanında yokmuş namaza gitmiş o yüzden dükkanın hemen yanında bir yer var oturmuş orada bekliyorum. Birde küpe gördüm kulağımda pembeli morlu taşlardan. Kolye gördüm. Kendim Yapmışım kolyeyi. Uzunca birşey ve o da pembe mor taşlardan. Teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,